Sprawdzone sposoby na dobrą formę na wiosnę

Poradnik dodany przez: SprytneBabki
3999 0

Wiosna i lato nadchodzą nieubłaganie, warto więc odpowiednio wcześniej zadbać o formę na latoSprytne babki razem z Kają z kanału Dźwigaj dziewczyno prezentują sposoby na fitness, nie tylko ćwiczenia, ale też zdrowe przekąski, koktajle, dziennik treningowy i masażer pomagający w zniwelowaniu bólu mięśni po intensywnym treningu.

Wśród prezentowanych life hacków dotyczących treningu, prezentujemy więc m. in. sposób na uszycie prostej saszetki materiałowej zapinanej na zamek błyskawiczny, w której wygodnie przechowamy płaski portfel, pieniądze lub telefon, które chcemy zabrać wybierając się na jogging. Sprytne babki mają też sposób na ból mięśni pojawiający się niezawodnie po bardziej intensywnym treningu. Z rurki PVC oraz piłeczek z miękkimi kolcami można bowiem przygotować według ich wskazówek praktyczny masażer, którym możemy usunąć napięcie nie tylko z ud czy bioder, ale także ze stóp, gdzie gromadzi się go najwięcej.
Jeśli chcemy natomiast kształtować właściwą postawę i poczucie równowagi, sprytne babki prezentują prosty przyrząd do ich ćwiczenia wykonany z kawałka drewnianej deski ułożonej na piankowym makaronie, która staje się pomysłową pochylnią. Dla bardziej zaawansowanych polecamy ułożenie deski na okrągłym klocku.
Kaja z kanału Dźwigaj dziewczyno prezentuje z kolei sposób jak zadbać o swoją formę i zmotywować się do ćwiczeń przez prowadzenie dziennika treningowego , w którym będziemy zapisywać wszystkie nasze osiągnięcia. Na koniec zaś wspomagamy działania wykonywane w czasie treningów fitness zdrowym koktajlem owocowym z ananasa, marchewki i pomarańczy oraz przekąskami z cienko pokrojonych plasterków ogórka, z których robimy roladki z humusem, kawałkami pomidora, ewentualnie serem.

Kanał naszego gościa: https://www.youtube.com/channel/UC2PiTSIz-luQCcCcFuZ9KHg

SUB: http://sprytnebabki.pl/subskrybuj

Składniki:

  • Sportowa saszetka 0:44
  • Domowa równoważnia 1:44
  • Wałek z piłeczek 2:21
  • Dziennik treningowy 3:17
  • Koktajl oczyszczający 4:49
  • Greckie sushi 5:38

Do poradnika Sprawdzone sposoby na dobrą formę na wiosnę przypisano następujące tagi:

fitness saszetka forma na lato sprytne babki dźwigaj dziewczyno dziennik treningowy

Skomentuj poradnik

Poradnik Sprawdzone sposoby na dobrą formę na wiosnę skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...