Pomysły na zabawę na boisku - kartonowe karne

Poradnik dodany przez: Spryciarze.pl
6772 0

Na całym świecie piłka nożna święci triumfy. Grają w nią dzieci, nastolatki, dorośli i zawodowi piłkarze, którzy występują w klubach krajowych, zagranicznych i reprezentacjach kraju. Jednak nie tylko na profesjonalnie przygotowanym boisku można kopać piłkę w światło bramki, to również idealna okazja do zabawy na dworze.


Na filmiku przedstawiono zmagania z nietypowymi strzałami karnymi, których nie bał się podjąć jeden z uczestników wyzwania. Chodzi o to, żeby podczas gry w piłkę zdobyć sto punktów strącając określone kartony z nadrukowanymi na nich liczbami. Trzeba dobrze się do tego przygotować i mieć naprawdę dobre oko, żeby tracić we właściwe strefy punktowe.

Tego rodzaju gry i zabawy to doskonała okazja nie tylko dla zawodników trenujących wykonywanie rzutów karnych, ale też i dla najmłodszych, którzy dopiero zaczynają przygodę i planują karierę zawodników. Piłka nożna jest specyficznym sportem, do którego nie potrzeba wiele sprzętu. Wystarczy piłka i trochę wolnego miejsca, żeby móc dobrze się bawić. Do takiej gry w piłkę nie trzeba też szczególnego przygotowania, ponieważ nie odmierza się czasu, a liczy strzelone gole.

To ciekawy sposób na spędzenie czasu, zwłaszcza, że w wielu krajach football uchodzi za sport narodowy, który wspierany jest przez państwo i licznych sponsorów. Daje to szansę na wypromowanie aktywnego wypoczynku oraz treningów na świeżym powietrzu. A także udaną obiecującą przyszłość dla dzieci, dla których piłka nożna gry stanowi świetną rozrywkę i oderwanie się od nudnych, szkolnych zajęć i prac domowych.

Takie proste rozgrywki, w których potrzebne są jedynie kartonowe pudła i bramka oraz piłka, najlepiej sprawdzają się na obozach i na firmowych imprezach integracyjnych. 

Do poradnika Pomysły na zabawę na boisku - kartonowe karne przypisano następujące tagi:

football piłka nożna zabawy na dworze gry i zabawy gry w piłkę piłka nożna gry

Skomentuj poradnik

Poradnik Pomysły na zabawę na boisku - kartonowe karne skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...