Pięciobój z Fidget Spinnerami - genialne zabawy na dworze

Subskrybuj kategorię
Subskrybuj kategorię:
Pozostałe
Dodaj do ulubionych
Zgłoś film
  • Data dodania: 07.07.2017 / 11:00
  • Odsłony: 3 549
  • Ocena: 0.00
  • Głosy: 0
  •  

Poradnik dodany przez:

Spryciarze.pl

Do poradnika pięciobój z fidget spinnerami - genialne zabawy na dworze przypisano następujące tagi:

DAJ SUBA NA ZACHĘ! https://www.youtube.com/channel/UC5F9BDRu_sv7jFSn82ulTXg?sub_confirmation=1

FACEBOOK: http://facebook.com/piecioboj5sn

Chcecie przekonać się, który z nas jest najlepszym wojownikiem, a kto najszybciej biega?

Śledźcie nasz nowy kanał „Pięciobój” ... bo zabawa ze znajomymi to doskonały pomysł na spędzenie wolnego czasu. Szczególnie dobrze można bawić się, spędzając czas na świeżym powietrzu. Esencją większości gier jest rywalizacja - to właśnie ona sprawia, że chcemy dać z siebie wszystko i angażujemy się w grę ze wszystkich sił. Większość gier zespołowych i zabaw jest jednak już tak dobrze znana, że aż nudna...


Jeśli chcesz poczuć prawdziwego ducha rywalizacji, a przy okazji ciekawie spędzić czas - zdecydowanie powinieneś spróbować pięcioboju z niezwykle popularnym ostatnio gadżetem, jakim jest fidget spinner. Ta niewielka, kręcąca się zabawka wydaje się zupełnie niepozorna, jednak.. to tylko pozory. Fidget spinnery dają olbrzymie możliwości zabawy i rozrywki. Wszystkie pozostałe zabawki wydają się mało atrakcyjne wszystkim tym, którzy przekonali się o niezwykle szerokich zastosowaniach fidget spinnera.

Na czym polega pięciobój z fidget spinnerami? Są to różnego rodzaju konkurencje, przy których wykorzystywane są fidget spinnery. To nowa, nieznana forma zabawy i rywalizacji - jest doskonałym zamiennikiem dla nudnych, oklepanych zabaw i gier, które wszystkim dawno już zbrzydły. Nudzisz się? Nie wiesz, co zrobić z wolnym czasem, a spotkanie z kolegami przeciąga się i staje zupełnie nieinteresujące? Wypróbuj pięciobój z fidget spinnerami - z pewnością nie będziesz zawiedziony! Wystarczy zresztą obejrzeć film, by stwierdzić ile frajdy, śmiechu i radości można mieć z tej zabawy. Może wziąć w niej udział każdy - zadania nie są skomplikowane, nie wymagają żadnych szczególnych umiejętności.

Kategoria: Extremalne > Pozostałe

Skomentuj poradnik

Poradnik Pięciobój z Fidget Spinnerami - genialne zabawy na dworze skomentowało 0 osób.

Pozostało 1500 znaków