MOTODORADCA vs MICHU Z M4K - Pojedynek w Pięcioboju

Poradnik dodany przez: Spryciarze.pl
3881 0

- MOTODORADCA: https://www.youtube.com/user/motoopiniecom

- MIŁOŚNICY 4 KÓŁEK: https://www.youtube.com/channel/UC9SoogoWnlKeUEfvBS4rzrw

To nie tylko zabawa, ale też rywalizacja sportowa, jaką trudno znaleźć w Internecie. Interesujące konkurencje, znani Youtuberzy oraz dużo emocji. Dwie drużyny po trzech zawodników mierzą się ze sobą w zawodach, wykazując się sprytem, siłą i szczęściem. Wyzwania są różnej natury, dlatego też każdy ma szansę na wykazanie się swoimi najlepszymi cechami.
W pięcioboju biorą udział goście: Wojtek z kanału Motodoradca, a także Michu z kanału Miłośnicy 4 Kółek, którzy będą uzupełniali skład drużyn i zmierzą się wraz z nimi w pięciu konkurencjach.
Ten pięciobój wywołuje emocje, zachęca do rywalizacji i daje inspirację do stworzenia własnych wyzwań albo też wypróbowania tych, które widać tutaj. Nie ma tutaj żadnego profesjonalnego sprzętu, zmyślnych kombinacji czy też prawdziwie ekstremalnych konkurencji. W 5 sposobów na za to jest zabawa, rywalizacja i dobre pomysły na spędzenie wolnego czasu.
Wszystkie zaprezentowane na wideo wyzwania powinny być jednak wykonywane ostrożnie, zwłaszcza te wymagające siły, ponieważ może to zagrażać zdrowiu.
Pięciobój jest pełen rywalizacji, dlatego też emocje sięgają zenitu, kiedy okazuje się, że pomimo wykrzesania ostatek sił, obie drużyny idą „łeb w łeb”. Chłopaki z 5 sposobów na wraz z zaproszonymi gośćmi z Motodoradca i M4K, pokazują, że można naprawdę miło spędzić czas, zmęczyć się na wykonywaniu stosunkowo prostej czynności, a także nauczyć się, jak rzucać koło tonącemu, tak, żeby był je w stanie złapać. Również Miłośnicy 4 Kółek znajdą tutaj coś dla siebie.
Warto więc skorzystać z ostatnich dni wakacji i samodzielnie przygotować takie konkurencje, żeby można było w łatwy sposób spędzić kończące się lato. 

Do poradnika MOTODORADCA vs MICHU Z M4K - Pojedynek w Pięcioboju przypisano następujące tagi:

5 sposobów na pięciobój wyzwania motodoradca miłośnicy 4 kółek

Skomentuj poradnik

Poradnik MOTODORADCA vs MICHU Z M4K - Pojedynek w Pięcioboju skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...