Jak zrobić worek bułgarski (przyrząd do ćwiczeń)

Poradnik dodany przez: PioNo
16255 0

Worek bułgarski to bardzo wszechstronny przyrząd do ćwiczeń który często jest wykorzystywany w treningu funkcjonalnym, w treningu przeznaczonym na wytrzymałość oraz w treningach związanych ze sportami walki.

Ale co tak naprawdę daje nam worek bułgarski? Otóż dzięki takiemu prostemu i jednocześnie bardzo skutecznemu przyrządowi do ćwiczeń można wykonać samodzielnie trening całego ciała, przy korzystaniu z bardzo szerokiego wachlarza ćwiczeń przeznaczonych na górne oraz także na dolne partie mięśniowe.

Worek bułgarski dodatkowo jest o tyle ciekawy, że można go zrobić samemu i nie jest to jakis tam gadżet reklamowany w Tele Mango. To sprawdzony i działający przyrząd do ćwiczeń który powinien znaleźć się w każdej domowej siłowni. Poza tym, nawet używane sprzęty do siłowni kosztują sporo dlatego worek bułgarski będzie idealnym rozwiązaniem. 

Co prawda worek bułgarski można kupić ale po co wydawać 1000 - 1500 zł na coś, co można zrobić samemu? W kolejnych filmikach z tej serii będą zestawy ćwiczeń z workiem bułgarskim

Składniki:

  • stara dętka samochodowa
  • piasek
  • taśma Power Tape

Do poradnika Jak zrobić worek bułgarski (przyrząd do ćwiczeń) przypisano następujące tagi:

kulturystyka ćwiczenia w domu domowe ćwiczenia siłownia w domu domowa siłownia worek bułgarski sprzęty do siłowni przyrządy do ćwiczeń

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić worek bułgarski (przyrząd do ćwiczeń) skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...