Jak zrobić trik z piłą - ALATW

Poradnik dodany przez: DajBrowara
7932 0

Chyba większość dorastających chłopców marzy o tym, żeby zostać w przyszłości sławnymi piłkarzami. Grają z kolegami, czasami trenują w lokalnych ośrodkach sportowych, w większości nie mogą się rozstać z piłką. Istnieje jednak inna forma gry zwana freestyle football, która rozgrywana jest na ulicy, plaży czy hali, nie zaś na twardej murawie wraz z innymi kolegami i przeciwnikami. Play panna to gra w pojedynkę lub w duecie, gdzie najważniejszym zadaniem, podobnie jak w tradycyjnej odmianie piłki nożnej, jest strzelenie bramki przeciwnikowi. Tutaj jednak należy wykazać się sprytem i pomysłowością, a także znać różnorodne triki piłkarskie.
Na filmiku zaprezentowano triki znany jako ALATW, dzięki któremu będziemy nie tylko w stanie oszukać przeciwnika i zyskać przewagę w pojedynku, ale też strzelić później bramkę i wygrać. To bardzo pomocna technika.
Dużą zaletą play panna jest jej minimalizm – wystarczy piłka, przeciwnik (do ćwiczeń nie trzeba nawet szukać kogoś, kto będzie chciał z nam zagrać) oraz bramkę (wystarczy prostokątny obraz na ścianie). Tego rodzaju triki piłkarskie sprawdzają się również na murawie w czasie meczów zawodowych piłkarzy.
Freestyle football różni się jednak tym, że trzeba w nim być kreatywnym, szybko myśleć i na bieżąco obmyślać strategię gry, jednocześnie stale stają naprzeciwko rywala. Wszystkie te sztuczki z piłką pozwalają na zwodzenie i tworzenie okazji, która w wielu wypadkach pozwala na strzelenie bramki. Trzeba jednak dużo ćwiczyć, ponieważ te triki piłkarskie wymagają precyzji i dobrej koordynacji ruchowej, stąd też wymagają dużo treningu i licznych powtórzeń, wyrabiających odpowiedni odruch bez udziału woli.

FB: https://www.facebook.com/trickizmichalami 

Do poradnika Jak zrobić trik z piłą - ALATW przypisano następujące tagi:

freestyle football sztuczki z piłką triki piłkarskie play panna alatw

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić trik z piłą - ALATW skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...