Jak zrobić strój maskujący dla snajperów w ASG

Poradnik dodany przez: juventus911
36159 0

Witam Was serdecznie. W tym filmie coś bardzo wyjątkowego dla wszystkich, którzy zajmują się ASG. Zobaczycie jak zrobić Ghillie suit (strój maskujący) a dokładniej viper hood, czyli górną część maskującą, którą mamy na ramionach i na naszej głowie. Jest to strój przeznaczony dla snajperów lub ewentualnie strzelców wyborowych.

Od razu trzeba zaznaczyć, że taki strój robi się bardzo długo i jest to mozolna praca. Ale uwierzcie, że wyboru nie ma, ponieważ kupne stroje tego typu są w naprawdę średnim wykonaniu co przekłada się na jakość kamuflażu. Taki kombinezon ASG a nawet tylko tak jak tutaj, góra tego stroju czyli viper hood to ciekawa propozycja dla wszystkich zawodników ASG, którzy lubią akcje z przyczajenia. 

Strój maskujący w trakcie walki i w trakcie rozgrywek ASG potrafi często bardzo pomóc więc jeżeli już zaczynacie go robić, to zróbcie go dobrze. Raz się namęczycie ale efekt będzie taki jak powinien. "Raz a dobrze" tutaj idealnie pasuje do tego pomysłu. Zobaczcie i sprawdźcie jak to wygląda.

Do poradnika Jak zrobić strój maskujący dla snajperów w ASG przypisano następujące tagi:

pozostałe strój maskujący ghillie suit viper hood stroje asg kombinezon asg

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić strój maskujący dla snajperów w ASG skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...