Jak zrobić skuteczną dziurę w play panna

Poradnik dodany przez: karas137
4878 0

Jeżeli planujemy zdobyć przewagę w grze, musimy znać odpowiednie triki piłkarskie. Nie ma tutaj drogi na skróty, jedynie trening i praktyka, jednak znając sztuczkę kryjącą się za tymi technikami, jesteśmy w stanie naśladować je i samodzielnie wykorzystywać w dogodnej chwili. Filmik w jasny i prosty sposób pokazuje, jak wykonać takie sztuczki z piłką zarówno podczas samodzielnych ćwiczeń, jak i w trakcie gry przeciwko przeciwnikowi.

Freestyle football to gra, w której liczy się technika, spryt i szybka reakcja. Tutaj nie ma kolegów z boiska, którzy pomogą w razie pomyłki, dlatego też trzeba się dobrze do niej przygotować. Najlepszym sposobem są triki piłkarskie. Pomagają one zyskać solidne narzędzie, a także sposób na wygraną lub oszukanie przeciwnika przed wykonaniem ostatecznego triku.
Gra ta narodziła się na ulicach Stanów Zjednoczonych, stąd też jej luźny charakter pozwala na więcej swobody niż daje to tradycyjny football rozgrywany na murawie. Zasadniczo, jeżeli planujemy zacząć naszą przygodę w play panna powinniśmy znać jej specyfikę oraz kilka podstawowych zagrań, które mogą okazać się przydatne.
Aby skutecznie opanować sztuczki z piłką potrzebny nam będzie dobry filmik omawiających je w krok po kroku i zdradzający, w jaki sposób wykonać konkretną technikę. Po jego obejrzeniu pozostaje tylko praktyka i wyrobienie w sobie odpowiednich odruchów, dzięki czemu zyskujemy cenne sekundy.
Warto więc pamiętać, że choć charakter freestyle football jest bardzo swobodny, to jednak jest grą jeden na jednego, wymaga zatem szybkiego myślenia i reagowania na zagrania przeciwnika, przy jednoczesnym opracowywaniu strategii oszukania go. Wyrobienie w sobie odpowiednich odruchów jest tutaj kluczowe.

Składniki:

  • SUB: http://bit.ly/1pVgcN0
  • FB: https://facebook.com/RStyleTeam
  • IG: https://instagram.com/r_style_freestyle/

Do poradnika Jak zrobić skuteczną dziurę w play panna przypisano następujące tagi:

football freestyle football sztuczki z piłką triki piłkarskie play panna

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić skuteczną dziurę w play panna skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...