Jak zrobić obrót 180 i 360 na hulajnodze

Poradnik dodany przez: romazz
25696 0

Czas na naukę trików na hulajnodze. Dziś, mimo słabawej pogody nauka dwóch obrotów. Pierwszy prostszy to 180 na hulajnodze a drugi, trochę trudniejszy to 360 na hulajnodze. Wiadomo, nie zrobisz obrotu o 360 stopni jeśli nie nauczysz się obrotu o 180 stopni. A w ogóle jeśli masz jeszcze problem z podskoczeniem na hulajnodze to człowieku cofnij się do podstaw. Ja skorzystałem z tego poradnika ale nie ukrywam, że nie jest łatwo. Jedną hulajnogę już kiedyś złamałem próbując po swojemu wykonać 360 stopni. 

Wyczynowa jazda na hulajnodze to trochę niszowy sport ekstremalny dlatego jest malo poradników na ten temat. Jeżeli interesujesz się jazdą na hulajnodze i wyczynowymi trikami na hulajnodze to oglądaj ten poradnik i poszukaj jeszcze innych taki filmów na mojej stronie i ogólnie w sieci. 

180 na hulajnodze i 360 na hulajnodze to dość efektowne triki i kiedy poznasz je lepiej będziesz w stanie wykonywać je coraz dokładniej i przede wszystkim coraz płynniej. Zapraszam i życzę miłej i bezbolesnej nauki

Do poradnika Jak zrobić obrót 180 i 360 na hulajnodze przypisano następujące tagi:

hulajnoga pozostałe triki na hulajnodze jazda na hulajnodze 180 na hulajnodze 360 na hulajnodze obrót na hulajnodze

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić obrót 180 i 360 na hulajnodze skomentowało 1 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...