Jak zrobić HTATW (Homie Touzani Around The World)

Poradnik dodany przez: DajBrowara
5994 0

Każdy piłkarz chciałby być jak Messi, czy Ronaldo. Triki z piłką widzimy na największych stadionach świata. Są bardzo przydatne podczas gry, ale niekiedy z efektownością wiele wspólnego nie mają. Nie mylić z efektywnością :D. Co innego jeśli mamy na myśli ewolucje z piłką.

Freestyle football, to bardzo efektowna odmiana piłki nożnej. Coraz częściej widzimy ją na ulicach, czy podczas organizowanych w wielu miejscach świata konkursach. Podczas przerwy meczowej często występują grajkowie, którzy po prostu żyją z czarowania piłką.

Poradniki od FreestyleBros, to poradniki freestyle football, które są merytoryczne i przede wszystkim pokazują wszystko po kolei!

Kolejny dwukołowiec! Dwa kółka, w które zaangazowane są obie nogi! Ewolucja, którą możecie zaskoczyć :). Dzisiaj zrobimy triki, który nazywa się HTATW (Homie Touzani Around The World).

Jeżeli jesteście zainteresowani innymi klipami oraz aktualnościami i zdjęciami - zapraszamy na nasz Fanpage na Facebook'u https://www.facebook.com/trickizmichalami 

Do poradnika Jak zrobić HTATW (Homie Touzani Around The World) przypisano następujące tagi:

htatw freestyle football triki z piłką poradniki freestyle football ewolucje z piłką homie touzani around the world

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić HTATW (Homie Touzani Around The World) skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...