Jak zrobić ciekawy trik - ss orbit

Poradnik dodany przez: DajBrowara
6870 0

Wszyscy wiedzą, że aby dobrze grać w piłkę nożną, należy po prostu dużo ćwiczyć. Takie działanie jest konieczne także wtedy, gdy chce się profesjonalnie wykonywać sztuczki z piłką. Jednym z trudniejszych trików, jeśli chodzi o freestyle football jest ss orbit. Polega on na kręceniu piłką w taki sposób, by poruszała się ona po tyle głowy. Oczywiście istotne jest przy tym, aby nie doszło do jej upadku na ziemię. Jaki trening jest niezbędny przed wykonaniem tej sztuczki z piłką?
Triki piłkarskie często wymagają balansowania całym ciałem. W przypadku chęci wykonania ss orbit warto wcześniej poćwiczyć mniej wymagające sztuczki z piłką, takie jak na przykład 360. Ta sztuczka to obracanie piłką wokół szyi. Istotne jest jednak, by jej ruch uzyskać nie poprzez pracę rąk czy barków, ale właśnie balans ciała. Dopiero po opanowaniu tego triku możliwe jest w ogóle pochodzenie do ss orbit.
Trening do wykonania bardziej zaawansowanej sztuczki polega również na balansowaniu piłką od boku klatki piersiowej do samego barku. Ten ruch należy wykonywać płynnie.
Balans całym ciałem oznacza, że w tym triku biorą udział również nogi i nie należy o nich zapominać w trakcie ćwiczeń. Istotna jest zwłaszcza płynna zamiana nóg. Dopiero po opanowaniu wszystkich tych kroków można przystąpić do właściwego trenowania ss orbit z użyciem nabytych umiejętności.
Gdzie można wykorzystać trik ss orbit? Taka umiejętność może być przydatna w przypadku gry play panna, która stanowi swego rodzaju odmianę piłki nożnej. W grze bierze udział dwóch zawodników, jednak nie czyni jej to mniej spektakularnej od standardowego footballu, właśnie dzięki wykorzystaniu wytrenowanych trików.

Link do strony facebookowej: https://www.facebook.com/trickizmichalami/

Instagram FreestyleBros: https://www.instagram.com/fr33bros/ 

Do poradnika Jak zrobić ciekawy trik - ss orbit przypisano następujące tagi:

trening freestyle football sztuczki z piłką triki piłkarskie play panna

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić ciekawy trik - ss orbit skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...