Jak zrobić AMATW / MATW

Poradnik dodany przez: DajBrowara
7951 0

Hej ho, hej ho na freestyle football by się szło… Tym rozśpiewanym akcentem witamy Was w kooolejnym odcinku poświęconym sztuczkom piłkarskim!

Dziś przyszedł czas na baaardzo długo wyczekiwany przez Was poradnik. Robiliśmy go tyle czasu ponieważ chcieliśmy się dobrze przyłożyć do tutorialu własnie tej ewolucji. Amatw to jeden z najważniejszych tricków freestyle football  i śmiało możemy rzec, że jest najpopularniejszy wśród freestylerów. Ta sztuczka piłkarska - podobnie jak jej odpowiednik TATW - jest wyznacznikiem naszej techniki we freestyle football'u. Zapraszamy do zapoznania się z AMATWEM oraz MATWEM!

Jeśli podoba Ci się nasza nauka freestyle football i chciałbyś nas wesprzeć, to w takim przypadku serdecznie zapraszamy Cię do naszego skromnego sklepiku internetowego http://freestylebros.cupsell.pl/

Jeżeli jesteście zainteresowani innymi klipami oraz aktualnościami i zdjęciami związanymi ze sztuczkami piłkarskimi freestyle football, to bardzo serdecznie zapraszamy Cię na nasz Fanpage na portalu społecznościowym Facebook: https://www.facebook.com/trickizmichalami Zachęcamy do kliknięcia łapki w górę! Tak prosta czynność może w znacznym stopniu pomóc nam zostać dostrzeżonymi.

Do poradnika Jak zrobić AMATW / MATW przypisano następujące tagi:

amatw freestyle football sztuczki piłkarskie matw freestyle football nauka freestyle football triki

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić AMATW / MATW skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...