Jak zorganizować domową siłownię - TRX za grosze

Poradnik dodany przez: Niezwyciezony
7478 0

Siemanko! Kulturystyka, to ostatnio bardzo, ale to bardzo popularna dziedzina. Dokładniej rzecz ujmując, chodzi o bycie fit. Zdrowy styl życia wdarł się do naszych domów szturmem i powiem więcej, nie chce wcale ich opuścić. Z jednej strony to dobrze, bo spora część osób zaczęła dbać o siebie, a z drugiej bardzo średnio, bo zdrowy tryb życia wrzuca się do jednego worka z drogimi wypadami na siłownię, karnetami, basenami - i ogólnie sporym wydatkiem gotówki. Nie dajcie się na to nabrać i oskubać z całej zawartości portfela zanim się pokapujecie! Mamy znacznie lepszą i ciekawszą propozycję, a mianowicie pokażemy Wam jak przygotować domową siłownię i jak ćwiczyć w domu tak, aby każda Wasza kropla potu przynosiła jak najlepszy efekt. W końcu bez sensu jest się męczyć za darmo, prawda?;)

No skoro się zgadzamy, to dziś zajmiemy się magicznym i tajemniczo brzmiącym skrótem trx. Jeśli nie wiesz co On oznacza, to nie martw się. W tym filmie poradnikowym krok po kroku tłumaczymy i opisujemy czym tak naprawdę są ćwiczenia trx oraz jakie ćwiczenia w domu naszym zdaniem najlepiej wykonywać.

TRX to system ćwiczeń, który przygotował i zebrał w całość były komandos NAVY SEAL specjalnie po to, aby umożliwić zachowanie tężyzny fizycznej swoim kolegom po fachu, którzy znaleźli się w miejscach, w których ciężko o profesjonalny sprzęt treningowy (łodzie podwodne, kryjówki, bunkry). Skoro ćwiczą go służby mundurowe, to znaczy, że jest na tyle dobry, że i w Twoim przypadku przyniesie niesamowite efekty, prawda? A więc do roboty!

ENG: HOW DIY TRX FOR SUSPENSION TRAINING

PL: Jak wykonać TRX "za grosze".

Do poradnika Jak zorganizować domową siłownię - TRX za grosze przypisano następujące tagi:

kulturystyka trx ćwiczenia w domu domowa siłownia jak ćwiczyć w domu ćwiczenia trx

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zorganizować domową siłownię - TRX za grosze skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...