Jak żongować nieparzystą i parzystą liczbą piłek

Poradnik dodany przez: TaKarolina
5837 0

Jest to z całą pewnością jeden z ciekawszych sposobów na zaimponowanie znajomym w czasie towarzyskiego spotkania. Żonglerka wymaga niebywałej koordynacji ruchowej i dobrego refleksu – obie te cechy można w sobie wyrobić za pomocą ćwiczeń i powtarzania określonej czynności niezliczoną ilość razy. Zaprezentowany filmik podpowiada, w jaki sposób ułatwić sobie zadanie. Przedstawione tricki z całą pewnością będą doskonałą okazją do udoskonalenia swoich umiejętności.
Takie sztuczki są idealną szansą na znalezienie nowego, relaksującego hobby, dzięki któremu będziemy w stanie poprawić naszą kondycję, koncentrację oraz sprawność. Ćwiczą również mięśnie ramion i dłoni, które są w nieustannym ruchu.
Choć kuglarstwo nie kojarzy się większości ludzi z czymś, co można uprawiać jako hobby, bardziej przypomina cyrkowe umiejętności, to jednak są osoby, które chętnie praktykują ten rodzaj rozrywki. Żonglerka nie jest dodatkowo tak trudna, jak wydaje się na pierwszy rzut oka. Trzeba tylko wiedzieć jakie tricki zastosować i jaki jest ku temu odpowiedni moment, ponieważ nie zawsze to, co widać zgadza się z tym, co podpowiada instynkt.
To wideo to doskonały materiał instruktażowy, który pokazuje z różnych perspektyw, jak wygląda żonglerka. Dodatkowo opowiada, jak przebiega proces treningowy, kiedy piłki powinny się krzyżować, a kiedy należy je podrzucą w rzędach, a kiedy zachodzi konieczność używania tylko prawej lub lewej ręki.
Wymaga to dużej ilości ćwiczeń i najlepiej zacząć z małą liczbą piłek: dwóch, trzech i czterech, a dopiero potem próbować pięciu, sześciu czy nawet siedmiu. Im więcej będziemy ćwiczyć, tym większą wprawę zyskamy. 

Do poradnika Jak żongować nieparzystą i parzystą liczbą piłek przypisano następujące tagi:

tricki sztuczki kuglarstwo żonglerka piłki

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak żongować nieparzystą i parzystą liczbą piłek skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...