Jak założyć siatę w Play Panna - M10

Poradnik dodany przez: karas137
4497 0

Jeżeli nie mamy co robić w wolne popołudnie, a pogoda sprzyja, możemy spróbować gry dla dwóch osób. Nie potrzeba do niej specjalistycznego sprzętu, wystarczy piłka i odrobina chęci i ducha rywalizacji.
Play panna prezentuje sposób na wykonanie triku podczas pojedynku jeden na jednego. Głównym zadaniem zawodników jest strzelenie gola przeciwnikowi, wykazując się lepszymi umiejętnościami i przygotowaniem oraz odrobiną szczęścia, która potrzebna jest każdemu sportowcowi. Jest to świetny pomysł na nudę, który można również rozegrać w wariancie dwóch na dwóch. Chodzi tutaj przede wszystkim o poleganie na własnych umiejętnościach i sprycie.
Tego rodzaju zabawa na dworze wykorzystuje triki znane z boisk świata, przenosząc je na podwórkową rywalizację. Tutoriale z serii Play Panna prezentują krok po kroku, jak wykonać taki trik. Należy uważnie prześledzić, co dzieje się z piłką oraz samodzielnie starać się naśladować ruchu zawodników. To najlepsza metoda nauki, zwłaszcza, kiedy nie możemy sobie pozwolić na spotkanie z profesjonalnymi zawodnikami, a chcemy naśladować i wykorzystywać ich zagrania.
Techniką zaprezentowaną w filmiku jest M10. Jest to manewr w brazylijskim stylu. Zaczynamy od przesunięcia piłki za siebie, a następnie przytrzymać ją palcami i wysunąć ją do przodu i wykonać triki między nogi przeciwnika.
Choć piłka nożna jest sportem drużynowym, indywidualne umiejętności również mają duże znaczenie dla zwycięstwa. Wytrwałe ćwiczenia i poznawanie nowych trików mogą okazać się bardzo pomocne w pojedynku jeden na jednego również na profesjonalnej murawie. Mogą także zaważyć o losach całego meczu.

Facebook R-STYLE: https://facebook.com/RStyleTeam

Instagram: https://instagram.com/r_style_freestyle/  

Do poradnika Jak założyć siatę w Play Panna - M10 przypisano następujące tagi:

football piłka nożna gry dla dwóch osób zabawa na dworze pomysł na nudę play panna

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak założyć siatę w Play Panna - M10 skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...