Jak założyć siatę - podbicie i strzał tyłem z boku

Poradnik dodany przez: karas137
4486 0

football można grać, nawet kiedy nie posiada się wstępu na odpowiednio przygotowaną murawę. Wystarczy footballówka, kilku znajomych i trochę wolnego czasu. Jest jednak jeszcze jedna forma gry, którą można uprawiać nawet bez kompletowania pełnej drużyny. Street soccer nie tylko pozwala się świetnie bawić, ale też rozwija zmysł piłkarski oraz pozwala nabrać wprawy i oswoić się z piłką. Sprawia to, że zawodnik zdany jest wyłącznie na własny spryt i umiejętności, przez co uczy się on skutecznych technik w pojedynku jeden na jednego. Istnieje także opcja gry dla dwóchzawodników w drużynie.

Dzięki temu filmikowi przygotowanemu przez Play Panna, można nauczyć się technik zapewniającej zwycięstwo w pojedynku. Prezentuje on, w jaki sposób założyć siatę – czyli w prosty sposób zmyli przeciwnika i przerzucić mu piłkę między nogami. Ponieważ we freestyle football jest to jedyny sposób na zwycięstwo, technikę tę powinien opanować każdy fan play panna.

Rozpoczynamy od podejścia do przeciwnika na bliską odległość, a następnie ustawiamy się pod kątem, robiąc markowane ATW lewą nogą zakrywając piłkę. Kiedy przeciwnikowi wydaje się, że straciliśmy panowanie nad piłką, w tym czasie łapiemy ją prawa nogą i kopiemy prosto pod jego nogami.

Choć trick ten wydaje się na pierwszy rzut oka dość trudny, kiedy nabierze się pewnej wprawy, jest on nieocenioną broną w arsenale zawodnika. Piłka uliczna to zabawa, która łączy w sobie trening piłkarski, doskonalenie techniki pojedynku jeden na jednego – to football najwyższej klasy i pokaz wirtuozerii. Warto też wiedzieć, że street football zyskuje coraz większą popularność wśród amatorów piłki nożnej, grających w pełnej, jedenastoosobowej drużynie.

Subuj: http://bit.ly/1pVgcN0

Facebook R-STYLE: https://facebook.com/RStyleTeam 

Do poradnika Jak założyć siatę - podbicie i strzał tyłem z boku przypisano następujące tagi:

football freestyle football piłka uliczna gry dla dwóch osób street soccer play panna

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak założyć siatę - podbicie i strzał tyłem z boku skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...