Jak założyć owijkę kierownicy szosowej

Poradnik dodany przez: antymateria
38368 0

Poradnik pokazuje prawidłowy sposób zakładania owijki na kierownicę szosową, czyli na tzw. "baranka". Jeżeli interesujesz się rowerami trochę bardziej niż przeciętny rowerzysta i po prostu lubisz sam coś zdziałać przy swoim sprzęcie, to ten film oraz inne poradniki na tym profilu będą dla Ciebie bardzo fajnymi materiałami z których na pewno skorzystasz.

Posiadając kierownicę szosową lub robiąc rower komuś z taką kierownicą możesz wymienić owijkę kierownicy na nową, która nie tylko będzie wyglądać bardzo profesjonalnie, ale także będzie spełniać swoją funkcję. Mimo, że pewnie wiele osób twierdzi, że taką owijkę na kierownicę bardzo łatwo wymienić i zrobić nową, to aby to było prawdziwie profesjonalna "robota", która będzie dawać efekt przez długi czas, to warto zobaczyć ten poradnik.

Tego typu zagadnienie jak owijka na kierownicę podchodzi i pod akcesoria do rowerów i też trochę pod naprawę rowerów. Więc ten poradnik także będzie dobrym materiałem dla świeżych serwisantów, którzy jeszcze musza się trochę podszkolić. 

Składniki:

  • Owijka
  • Nożyczki
  • Izolacja

Do poradnika Jak założyć owijkę kierownicy szosowej przypisano następujące tagi:

owijka naprawa rowerów kierownica szosowa rower pomysły akcesoria do rowerów owijka na kierownicę

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak założyć owijkę kierownicy szosowej skomentowało 1 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...