Jak zacząć bieganie na nartach - praca kijkami

Poradnik dodany przez: LajtUSA
9007 0

Dowiedz się więcej ---> http://wformie24.poradnikzdrowie.pl/

Subskrybuj nasz kanał ---> https://www.youtube.com/user/wformie24pl

Hej!

Pewnie zauważyliście już część moich poradników dotyczących jazdy na nartach. Spotkało się to z bardzo fajnym odbiorem, z tego względu powstają kolejne części, które mam nadzieję będą równie ciepło przyjęte :). Jazda na nartach jest wręcz wspaniałym doznaniem, jeśli weźmiecie pod uwagę kilka rzeczy, o których Wam powiem :).

Właściwa praca kijkami to jeden z ważniejszych elementów udanych treningów na nartach biegowych. Jak prawidłowo pracować kijkami? Nie można nimi machać tak sobie po prostu. Przy biegach narciarskich powinniście naprawdę mocno się na tym skupić, bo zdecydowanie zwiększy to Waszą szybkość, wiadomo biegówki rządzą się swoimi prawami, więc uważajcie :).

Posłuchaj naszego eksperta Łukasza Kapcrzaka z Towarzystwa Narciarskiego Biegówki, którego wiedza jest nieoceniona, a tutaj macie ją całkowicie za darmo :). 

Jeśli chcecie dowiedzieć się jaki sport uprawiać w zimie, to bez żadnego problemu i stresu polecam Wam nasz poradnik. Słuchajcie, każda subskrybcja, czy też wyświetlenie, a najlepiej jedno i drugie, sprawiają, że może zwróci się nam część kosztów, które ponosimy przy tworzeniu poradników dla Was. W ten sposób będziemy czuli się docenieni :). 

Mam nadzieję, że w przyszłości będziemy mieli naprawdę sporo możliwości żeby wziąć się za to jeszcze bardziej, przez co damy Wam jeszcze więcej użytecznego kontentu. 

A teraz zapraszam wszystkich serdecznie do oglądania, a także do zerkania na poprzednie produkcje i wypatrywania nowego wideo na kanale :). 

Do poradnika Jak zacząć bieganie na nartach - praca kijkami przypisano następujące tagi:

pozostałe narty biegowe jazda na nartach biegówki biegi narciarskie jaki sport uprawiać w zimie

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zacząć bieganie na nartach - praca kijkami skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...