Jak wyprowadzić kontrę - lewy prosty w tułów vs prawy prosty

Poradnik dodany przez: Korniszooon 29 Jan, 2017 - Pozostałe
2767 0

Cześć!

Krew, ból, kontuzje i bardzo realistyczne obrażenia fizyczne nie są zdecydowanie domeną typowo kobiecą, idealnie za to pasują do sporej liczby mężczyzn. Jakkolwiek paniom trudno zrozumieć, co ciekawe jest w bezsensownym biciu się po twarzy, o tyle panowie widzą w tym często jeden z najpiękniejszych sportów świata. Boks, bo o niego właśnie chodzi, odznacza się szczególną brutalnością wśród wszystkich możliwych sportów, niekoniecznie tych związanych ze sztukami walki. To właśnie tutaj spotykane są najczęstsze kontuzje i urazy. Jednocześnie to jeden z najbogatszych sportów na świecie, gdzie zawodnik za udział w jednej walce może zarobić nawet kilka milionów dolarów, niezależnie od wyniku starcia. Nie dziwi więc, że młodzi ludzie coraz chętniej ćwiczą swoją sylwetkę i zaczynają trenować boks lub kick boxing właśnie z myślą o przyszłej sportowej karierze na ringach światowych.

Dziś mamy dla Was kolejny z serii filmów, które mają na celu pokazać Wam krok po kroku podstawy treningu bokserskiego. Wielu młodych adeptów zaczyna trenować bez odpowiedniej wiedzy, czym robi sobie więcej krzywdy, niż pożytku. Wyprowadzanie prawego prostego oraz lewego prostego to niby kompletne podstawy, ale właśnie dlatego należy dobrze opanować te ciosy, które mogą stanowić świetną kontrę pośrednią albo kontrę bezpośrednią.

Pamiętajcie, aby trening bokserski przeprowadzać z wcześniejszym odpowiednim przygotowaniem merytorycznym. Walka bokserska i kondycja zawodnika to nie tylko jego siła, ale także wiele innych równie istotnych elementów, a to od najsłabszego z nich będzie zależeć jak dobrymi bokserami jesteście.

Zachęcam Was do subskrybowania mojego kanału. Z czasem znajdziecie tutaj znacznie więcej ciekawych filmów opisujących inne techniki niż lewy prosty, prawy prosty, kontra pośrednia czy też kontra bezpośrednia. Dzięki za oglądanie i do zobaczenia!

Film znajduje się w:

Do poradnika Jak wyprowadzić kontrę - lewy prosty w tułów vs prawy prosty przypisano następujące tagi:

pozostałe lewy prosty prawy prosty trening bokserski kontra pośrednia kontra bezpośrednia

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wyprowadzić kontrę - lewy prosty w tułów vs prawy prosty skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...