Jak wyprowadzić kontrę bezpośrednią - prawy prosty i lewy prosty

Poradnik dodany przez: Korniszooon 23 Jan, 2017 - Pozostałe
3031 0

Siemanko!

Witajcie w kolejnym poradniku, który ma na celu jak najlepsze przybliżenie Wam treningu bokserskiego. Niby nic takiego, bo każdy coś tam potrafi, ale uwierzcie mi, że nie jest to takie proste jak mogłoby się wydawać. Wyprowadzanie ciosów w boksie jest najistotniejszą rzeczą, bo jeśli zaniedbasz jakiś element, to nawet jeśli jesteś mistrzem, to może Cię powalić mało doświadczony przeciwnik. 

Lewy prosty i prawy prosty, to tak naprawdę podstawy, musimy opanować te techniki, żeby się rozwijać. Druga sprawa, że może być to dla nas ratunek i tak zwana kontra bezpośrednia

Ehhhh, co więcej mogę Wam powiedzieć? Trenujcie z głową, to że jesteście silni, czy wielcy, nie oznacza, że nie możecie myśleć, wręcz przeciwnie. Wtedy musicie myśleć za dwóch. Za siebie i za swojego przeciwnika, w drugą stronę jest dokładnie tak samo. Dodatkowo pamiętajcie, że nie możecie wykorzystywać swoich umiejętności przeciwko mniej doświadczonym osobom. Szczególnie dla korzyści :).

Wspomnę jeszcze, że przy treningu warto jest się zabezpieczyć w kask, rękawice i szczękę. Uwierzcie, że zęby nie grzyby i deszczu nie urosną :). 

Zachęcam Was do subskrybowania mojego kanału :). Dzisiaj troszkę przynudziłem w opisie, ale uwierzcie mi, że boli mnie ten temat, bo wiele osób jest w ten sposób dość mocno krzywdzonych, ale nie ma co gadać :). Wracajmy do filmu :). 

Podsumowując, lewy prosty, prawy prosty to tematy przewodnie. Zaprezentuję Wam technikę, obronę oraz wiele wiele innych przydatnych rzeczy :). 

Cios prawy prosty w tułów przeciwko atakowi lewym prostym w głowę, zapraszam Was serdecznie do oglądania :). 

Film znajduje się w:

Do poradnika Jak wyprowadzić kontrę bezpośrednią - prawy prosty i lewy prosty przypisano następujące tagi:

pozostałe lewy prosty prawy prosty trening bokserski wyprowadzanie ciosów w boksie kontra bezpośrednia

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wyprowadzić kontrę bezpośrednią - prawy prosty i lewy prosty skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...