Jak wykorzystać ekspander w treningu

Poradnik dodany przez: Maceki
6424 0

Sieeeemankooo! Syszeliście może o magicznym, mitycznym i tajemniczym urządzeniu o nazwie EKSPANDER? ;) Trening na ekspanderze może być tak samo skuteczny w kształtowaniu sylwetki jak perfekcyjnie wykonywane ćwiczenia przy pomocy hantli. To zapomniane przez wielu z nas urządzenie pozwala na wzmocnienie niemal każdej partii mięśniowej, a przy tym jest bardzo lekkie i zajmuje mało miejsca, co pozwala na podróżowanie z nim bez większych problemów (prawda, że nie wiele jest takich urządzeń w domowej siłowni?). Dlatego serdecznie zachęcam Cię :Sprawdź, dlaczego warto ćwiczyć na ekspanderze i zobacz przykładowy trening z wykorzystaniem tego urządzenia. Wszystko to w naszym filmie prezentującym zastosowanie ekspandera. :)

To super patent do domowej siłowni. Więc jeśli zastanawiasz się jakie ćwiczenia na sali wybrać, to zastosowanie ekspandera piersiowego może być strzałem w dziesiątkę! Zobacz sam! Ekspander wielu z nas znany znany jako sprężyna do ćwiczeń był bardzo popularny głównie w latach 80-tych oraz 90-tych, ale to wciąż świetne urządzenie do ćwiczenia!Dziękujemy firmie THORN FIT za użyczenie sprzętu do tego poradnika i Adamowi Kierzkowskiemu za prezentacje ćwiczeń. Niech moc będzie z wami !

Macie jakieś dodatkowe pytania dotyczące zastosowania ekspandera piersiowego? Walcie śmiało! Pamiętajcie o tym, aby śledzić nasz kanał i dzięki za oglądanie tego filmu! Trzymajcie się! Aha! Nie zapomnijcie również o tym, aby podczas świąt nie zapominać o dbaniu o kondycję i sylwetkę, jeśli będziemy systematyczni nasze ciała z pewnością się nam kiedyś odwdzięczą! Do zobaczenia! Trzymajcie się!

Do poradnika Jak wykorzystać ekspander w treningu przypisano następujące tagi:

kulturystyka domowa siłownia ekspander ćwiczenia jakie ćwiczenia na sali ekspander piersiowy zastosowanie ekspandera

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wykorzystać ekspander w treningu skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...