Jak wykopywać piłkę z ręki - technika wykopów bramkarskich

Poradnik dodany przez: Ciecierzyk
6676 0

Każdy profesjonalny bramkarz wie, jak wykonać dobre i dalekie wykopy, które pomagają drużynie ruszyć z kolejną akcją ofensywną. Powyższy poradnik omawia jeden z trików piłkarskich, który powinien znać każdy, dobrze przygotowany zawodnik – niezależnie od tego, czy jest zawodowcem, czy amatorem. Umiejętności pokazane na tym tutorialu przydadzą się każdemu, kogo interesuje football w bardziej praktycznym wydaniu.
Filmik ten będzie świetnym sposobem na rozwinięcie umiejętności piłkarskich i naukę ciekawej techniki. Wszelkiego rodzaju triki pomagają zyskać przewagę, a w grze drużynowej liczą się one tak samo, jak w sportach indywidualnych. Stąd też warto zainteresować się tym filmikiem. Sprawi on, że przećwiczymy nowe umiejętności – profesjonalny, skuteczny wykop spod bramki. Dzięki temu zyskamy cenną przewagę i będziemy w stanie wesprzeć drużynę.
Wideo omawiających techniki bramkarskie jest w Internecie zdecydowanie mniej niż tych, wyjaśniających triki piłkarskie, dlatego też warto korzystać z nadarzającej się okazji, szczególnie, kiedy tutorial przygotowany jest w tak przystępny, łatwy do naśladowania sposób.
Jeżeli tylko interesuje nas piłka nożna i chcemy z nią związać swoją przyszłość albo traktować ją jako ambitne hobby, to ten filmik będzie dla nas świetną szansą do przećwiczenia zagrań zawodowych piłkarzy. Każdy bramkarz powinien opanować podstawy i umieć się nimi posługiwać w różnych sytuacjach dostosowując własną wiedzę do okoliczności. Poradnik ten pomoże w zrealizowaniu tego celu i osiągnięciu zakładanych rezultatów. Potrzeba jedynie cierpliwości i trochę treningu, żeby opanować taki wykop i pokazać rywalom, że wiemy, co robimy i na co nas stać.

Moje e-booki treningowe, których możesz spróbować: https://www.aditrenuje.pl/

Bramkarskie piątki: https://www.youtube.com/watch?v=WTa32yeHfjY 

Składniki:

  • FB: https://www.facebook.com/aditrenuje/
  • IG:https://www.instagram.com/adi_trenuje/
  • Kanał YT: http://bit.ly/2cFynIQ

Do poradnika Jak wykopywać piłkę z ręki - technika wykopów bramkarskich przypisano następujące tagi:

triki poradnik football wykop bramkarz piłka nożna

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wykopywać piłkę z ręki - technika wykopów bramkarskich skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...