Jak wykonywać zagrania w streetsoccer - zagranie "siatka"

Poradnik dodany przez: wokali55
21591 5

Im więcej znamy zagrań, trików i technik w streetsoccer tym łatwej nam poruszać się na boisku. Jednak sama znajomość trików streetsoccer to nie wszystko. Musimy po pierwsze mieć je perfekcyjnie opanowane a po drugie musimy potrafić odpowiednio dobrać trik czy też technikę do danej sytuacji i to w mgnieniu oka. Nie jest to proste ale wszystkiego można się nauczyć mając determinację i odpowiednie szkolenie. Tego typu poradniki na pewno przydadzą się każdemu kto pasjonuje się uliczna piłką czy tez jej odmiana a mianowicie piką salową (futsal).

W tym poradniku mamy przedstawioną sytuację w której gracz posiadający piłkę może założyć tzw. "siatkę" między nogami przeciwnika, czyli po prostu pokonać przeciwnika i obejść go przekopując piłkę między jego nogami. Jednak to zagranie będzie skuteczne, kiedy rywal będzie odpowiednio ustawiony, co zobaczycie już w poradniku. 

Zagrania w streetsoccer są bardzo szybkie i precyzyjne i musisz o tym pamiętać trenując triki i wykonując takie zagrania.

Do poradnika Jak wykonywać zagrania w streetsoccer - zagranie "siatka" przypisano następujące tagi:

football futsal triki streetsoccer piłka uliczna uliczna piłka streetsoccer street soccer zagrania w streetsoccer piłka salowa

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wykonywać zagrania w streetsoccer - zagranie "siatka" skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...