Jak wykonywać zagrania w streetsoccer - mijanie i strzał

Poradnik dodany przez: wokali55
11386 0

Nauka trików z piłką w praktycznym wykonaniu i zastosowaniu to przewaga na boisku, nie tylko w starciach jeden na jednego. Mijanie przeciwnika i technika tutaj opisana przyda się w klasycznej piłce nożnej, w rozgrywkach streetsoccer i meczach futsal. Takie triki piłkarskie to nie tylko pokazy umiejętności, zręczności i opanowanie piłki ale też triki w piłce będą mogły wam pomóc stać się lepszym zawodnikiem na boisku. A jeżeli zajrzycie na mój profil to zobaczycie dużo, dużo więcej tego typu poradników i ich opanowanie pozwoli wam wyjść zwycięsko praktycznie z każdej sytuacji. 

Czy macie akcję na boisku piłkarskim, czy jesteście zapalonymi zawodnikami w streetsoccer lub piłce salowej, wiele z tych trików z piłką będzie dla was złotymi środkami, dzięki którym mijanie przeciwników i strzelanie goli stanie się prostsze i skuteczniejsze.

Zapraszam do nauki trików z piłką także tych z zestawu określanego jako ground, czyli triki z piłka przy ziemi bez jej podbijania. To na boisku się na pewno kiedyś przyda.

Do poradnika Jak wykonywać zagrania w streetsoccer - mijanie i strzał przypisano następujące tagi:

football ground streetsoccer futsal triki piłkarskie nauka trików z piłką mijanie przeciwnika triki w piłce

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wykonywać zagrania w streetsoccer - mijanie i strzał skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...