Jak wykonywać skoki rowerem

Poradnik dodany przez: marshal
6943 0

Dla większości z nas sama jazda na rowerze wystarcza jako forma aktywnego spędzania wolnego czasu. Jednak entuzjaści lubiący sporty ekstremalne idą o krok dalej i wykorzystują swój rower MTB nie jako środek transportu czy rekreacji, ale prawdziwe hobby. Dlatego też na powyższym filmiku wskazówki i praktyczne porady znajdą wszyscy ci, którzy traktują tego rodzaju rozrywkę jako pasję. Znając tajemnice, jakie kryją się za trikami cross.
Przygotowane w przystępny sposób omówienie sztuczek pomaga w lepszym przyswojeniu techniki i efektowniejszych treningach, jakie podejmiemy w przyszłości. Wszystkie pozostałe aspekty dostosowane są do naszych postępów, stąd też najpierw powinniśmy podszkolić je, aby później wykonać inne ewolucje. Stosując ten prosty poradnik, możemy dowiedzieć się, jak wykorzystać potencjał, który skrywa nasz rower górski.
Powinniśmy również pamiętać, że dowolne sporty ekstremalne obarczone są ryzykiem kontuzji, dlatego najlepiej zacząć od ochraniaczy i solidnego przećwiczenia triku, zanim zabierzemy się za bardziej zaawansowane ewolucje, czy nawet ćwiczenie na rampie.
Wydaje się, że rower MTB najlepiej nadaje się do wykorzystania przez miłośników tego rodzaju sportów, choć nie są one jedynym rozwiązaniem. Jeżeli posiadamy inny rower, też możemy spróbować, warto jednak zapoznać się z jego możliwościami, zanim przystąpimy do treningu. Powyższy poradnik jest więc świetną okazją do przećwiczenia podstaw wraz z tutorialem, który przystępnie je przedstawia i podpowiada, jakich błędów unikać, aby nie spowodować uszczerbku na zdrowiu albo spowodować kontuzji.

FB: https://www.facebook.com/marcin.zluzuj.majty

Instagram https://www.instagram.com/zluzuj_majty/ 

Do poradnika Jak wykonywać skoki rowerem przypisano następujące tagi:

poradnik cross pozostałe jazda na rowerze rower mtb sporty ekstremalne rower górski

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wykonywać skoki rowerem skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...