Jak wykonać zaawansowaną żonglerkę

Poradnik dodany przez: TaKarolina
4609 0

Im bardziej zaawansowana technika, tym większe wrażenie robi na obserwatorach. Właśnie z tego względu warto zastanowić się, na tym, czy nie warto nauczyć tych bardziej skomplikowanych tricków. Sztuczki, jakie zaprezentowano na filmiku stanowią element nieco trudniejszy do opanowania. Wideo zostało tak przygotowane, aby pokazać, jak od samego początku powinniśmy postępować, aby skoordynować pracę naszego umysłu z pracą rąk. Piłki podrzucane są szybko i wysoko, w zależności od tego, jak dużo czasu potrzebujemy, żeby wykonać dodatkowy manewr między kolejnymi przechwytami piłki.
Dzięki temu filmikowi i pomocnemu instruktażowi z pokazem wykonania danego ćwiczenia, jesteśmy w stanie nauczyć się sztuki, jaką jest żonglerka. Wystarczy, że będziemy często powtarzać te czynności, aby nauczyć się je wykonywać z większą swobodą i łatwością oraz zmniejszyć ryzyko popełnienia błędu. Wszystkie te tricki posiadają bardzo prosty mechanizm, który zwiększa się wraz ze wzrostem skomplikowania kolejnych manewrów.
Dodatkowo takie sztuczki są trudne do naśladowania, zwłaszcza, kiedy próbuje się ich po raz pierwszy, dlatego też będziemy w stanie zaimponować znajomy w czasie spotkania, jak świetnie opanowaliśmy te trudne i skomplikowane tricki. Możemy im nawet dać do spróbowania piłeczki i wyjaśnić, co mają zrobić, żeby przekonali się o tym na własnej skórze. Wydaje się to pomocne, kiedy uważają oni, że to, co robimy to bardziej kuglarstwo niż faktyczna sztuka żonglowania piłeczkami.
Gdy przyglądamy się temu filmikowi, możemy zobaczyć, jak zdumiewającą iluzję można wykonać, gdy płynnie opanujemy każdą z wymienionych technik. Możemy później regulować wysokość, szybkość, a także dodawać kolejne tricki, zwiększając stopień trudności. Od niego zależy, czy wywrzemy odpowiednie wrażenie i jak będziemy kontynuować pokaz. 

Do poradnika Jak wykonać zaawansowaną żonglerkę przypisano następujące tagi:

tricki sztuczki kuglarstwo żonglerka piłki

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wykonać zaawansowaną żonglerkę skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...