Jak wykonać triki na rowerze - skakanie na przednim kole

Poradnik dodany przez: folkowski
5112 0

Jak każda inna dyscyplina, również sporty ekstremalne cieszą się dużą popularnością wśród Internautów. Nagrywają oni amatorskie i profesjonalne tutoriale oraz sprawdzone sposoby na to, jak wykonać proste i bardziej skomplikowane triki na rowerze. Możemy się dzięki nim poznać tajemnice zawodowych sportowców i samodzielnie wypracować własny styl. To bardzo dużo pomoc, zwłaszcza, że większość z nich posiada pewien unikalny element, a jego odkrycie może sprawić problem osobom początkującym.
Z powyższego filmiku dowiemy się, jak wykonać takie triki, a wszystko, czego będziemy potrzebowali, to BMX, czas i cierpliwość oraz dobre ochraniacze. Dzięki przystępnej formie, możemy wykorzystać to wideo, nawet jeżeli jesteśmy początkującymi miłośnikami sportów ekstremalnych. Nie musimy tracić czasu na zgłębianie tematu samodzielnie, a zdać się na porady dostępne na tym filmiku.
Sam trening powinien przebiegać zgodnie ze wskazówkami, zanim zaczniemy dodawać własne modyfikacje. Wymaga on czas i warto pamiętać, że najlepiej będzie, jeżeli nie będziemy się zrażać pierwszymi niepowodzeniami. Powinniśmy jedynie posiadać rower BMX, a następnie dobrze miejsce do wykonywania wskazanych na filmiku ewolucji. Warto też pamiętać o wyposażeniu się w dodatki, takie jak: kask i pozostałe ochraniacze na stawy. Zwłaszcza, gdy wykonujemy triki na rowerze po raz pierwszy na twardej nawierzchni. Upadek może spowodować poważną kontuzję, stąd też lepiej być ostrożnym.
Warto też sprawdzić nasz BMX i przygotować go do bardziej skomplikowanych ewolucji niż zwykła jazda chodnikiem czy parkiem.

Sub: https://goo.gl/pKtK3W

Składniki:

  • Rower: Czar Neuron Pro 2019 + Magura MT7 + HC3 + klocki Jitsie + Piasta Hope Pro 4 Trials
  • Rower na którym skacze: https://goo.gl/1uvo8a

Do poradnika Jak wykonać triki na rowerze - skakanie na przednim kole przypisano następujące tagi:

trening bmx pozostałe triki na rowerze sporty ekstremalne rower bmx

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wykonać triki na rowerze - skakanie na przednim kole skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...