Jak wykonać trik z piłką - tzw. szybkość move

Poradnik dodany przez: DajBrowara
8236 0

Każdy, kogo interesuje freestyle football z pewnością szuka dobrego przewodnika po trikach, jakie stosuje się w tej dyscyplinie sportu. Różnorodność tutoriali w Internecie pozwala znaleźć coś dla siebie, dlatego warto poszukać i wykorzystać porady zawarte na takich filmikach.
Powyższe wideo prezentuje sztuczkę zwaną szybkość move, która pozwala zmylić przeciwnika i zyskać nad nim przewagę. Nawet kilka sekund może być w takiej sytuacji okazją do zdobycia punktu. Im większa przewaga i bardziej skomplikowane tricki, tym mamy większą szansę na odniesienie sukcesu. Strategia oparta na zaskoczeniu przeciwnika to jedna z kluczowych w sporcie – piłka nożna niewiele się w tym względzie różni.
Jeżeli jesteśmy zainteresowani sposobem na naukę skomplikowanych i użytecznych trików, to powinniśmy zapoznać się z tym tutorialem. Stanowi doskonały poradnik dla każdego samouka. Mogą z niego korzystać także osoby, które zajmują się tą dyscypliną bardziej zawodowo. Sztuczki wykorzystywane w freestyle football pochodzą z murawy wielkich stadionów piłkarskich, spora część z nich wybierana jest przez zawodowców do zmylenia i zdezorientowania przeciwnika.
Dzięki temu prostemu i przystępnie zaprezentowanemu wideo dostajemy narzędzie do wykorzystania w pojedynku „jeden na jeden”, jak również przy bardziej złożonej akcji ofensywnej. Wykorzystamy dzięki niemu naszą szybkość, a także spryt, ponieważ właściwy moment zastosowania tej techniki również wymaga obrania dobrej strategii i wyczucia czasu. Takie tricki można opanować w kilka godzin, czasem kilka dni, jednak ich przydatność z pewnością zrekompensuje trud, zwłaszcza po zdobytym dzięki nim punkcie.

Profil na Facebooku: https://www.facebook.com/trickizmichalami/?ref=bookmarks

Insta: https://www.instagram.com/michalixff/ 

Do poradnika Jak wykonać trik z piłką - tzw. szybkość move przypisano następujące tagi:

poradnik tricki szybkosc freestyle football piłka nożna

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wykonać trik z piłką - tzw. szybkość move skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...