Jak wykonać szybkie ominięcie zawodnika na boisku

Poradnik dodany przez: Fukser
16374 0

Proste zwody piłkarskie to sporny temat powiem wam szczerze. Proste jest wszystko czego się nauczymy w piłce nożnej i nawet z pozoru proste w teorii rzeczy mogą wymagać sporego czasu do panowania. Dlatego ciężko jest określić co jest proste a co nie jeżeli chodzi przykładowo o zwody piłkarskie. Takie różne triki piłkarskie na boisku oczywiście można podzielić na prostsze i trudniejsze ale nie myślcie sobie, że są jakieś mega łatwe do opanowania zagrania, bo tak nie jest. Proste zwody piłkarskie to bardziej określenie dla zagrań, które wymagają opanowania jednego, góra dwóch ruchów. W tym poradniku jest właśnie przedstawione coś takiego.  

Mamy tutaj szybkie ominięcie przeciwnika ale trzeba zaznaczyć, że doświadczony obrońca będzie w stanie zatrzymać piłkę w trakcie wykonywania przez nas tego zwodu piłkarskiego. Jednak w ferworze walki najczęściej powinno nam się udać wykonać taki trik. Jak on wygląda i jak go się nauczyć to oczywiście temat który jest w filmie, więc zapraszam wszystkich piłkarzy nie tylko grających amatorsko. 

Do poradnika Jak wykonać szybkie ominięcie zawodnika na boisku przypisano następujące tagi:

football triki piłkarskie zwody piłkarskie zwody piłkarskie nauka zwody piłkarskie dla początkujących proste zwody piłkarskie

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wykonać szybkie ominięcie zawodnika na boisku skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...