Jak wykonać piłkarską ruletkę

Poradnik dodany przez: Fukser
27496 0

Piłkarska ruletka to jeden ze zwodów piłkarskich jakich możesz się nauczyć. Przedstawiona technika to szybkie przejście w którym dosyć łatwo można zgubić piłkę (oczywiście jeżeli jesteś początkującym graczem). Ale w sumie określanie tego zwodu piłkarskiego jako trudnego lub łatwego nie ma większego sensu, bo skoro jesteś w stanie się go nauczyć, to nie jest on taki trudny i potem sam stwierdzisz, że coś takiego to zwód piłkarski dla początkujących

W sumie chyba nie ma czegoś takiego jak proste zwody piłkarskie, bo każdego z nich trzeba się trochę pouczyć i każdy z nich trzeba trochę potrenować. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia jak to mówią :) Tak czy inaczej warto opanować to przejście zwane piłkarską ruletka albo po prostu ruletką. 

Zwody piłkarskie do nauki nie są trudne jeśli mamy dobrą motywację a piłka jest przez nas już dobrze opanowana. Czy akurat ten zwód piłkarski jest przydatny? Myślę, że tak i w trakcie biegu z piłką na pewno można i warto go wykonać aby zmylić przeciwnika.

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wykonać piłkarską ruletkę skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...