Jak wykonać knuckleball - rzuty wolne jak Cristiano Ronaldo

Poradnik dodany przez: Fukser
22749 4.67

Strzelaj rzuty wolne jak Cristiano Ronaldo. Poznaj jego technikę strzałów i sam ją opanuj. Nawet kiedy nie jesteś zagorzałym fanem Ronaldo to musisz przyznać, że jest on jednym z najlepszych graczy a co za tym idzie, warto się od niego uczyć. Knuckleball Cristiano Ronaldo to świetny sposób na idealne strzały z rzutów wolnych. Po prostu zobacz jak strzelać rzuty wolne w profesjonalny sposób. Postaraj się tego nauczyć a ten stały element gry będziesz miał opanowany do perfekcji. No i chyba nie trzeba nikomu tłumaczyć, że rzuty wolne to bardzo ważny element każdego meczu. Jeżeli masz zamiar wykonać strzał a nie podanie z rzutu wolnego to spróbuj to zrobić jak Cristiano Ronaldo. 

to nie jest jakaś tajemna sztuka. Technika wymaga oczywiście wielu godzin treningów i opanowania i piłki i strzału ale przynajmniej dzięki takim poradnikom wiesz w którą strone iść i jak trenować dane elementy gry i dane zagrania. 

Tutorial jak strzelać rzuty wolne w iście gwiazdorskim stylu, czyli po prostu zabójczo skutecznie

 

Do poradnika Jak wykonać knuckleball - rzuty wolne jak Cristiano Ronaldo przypisano następujące tagi:

football jak strzelać rzuty wolne knuckleball poradnik rzuty wolne jak strzelać rzuty wolne jak wykonać knuckleball cristiano ronaldo

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wykonać knuckleball - rzuty wolne jak Cristiano Ronaldo skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...