Jak wykonać efektowną podbitkę z ziemi - triki piłkarskie

Poradnik dodany przez: wokali55
5769 0

Polska pnie się w rankingu FIFA – narodowa reprezentacja w każdym meczu pokazuje na co ją stać. Nic dziwnego, że coraz więcej osób interesuje trening piłkarski, po którym zyskuje się szansę na dorównanie – choćby w niewielkim stopniu – tym najlepszym. Piłka nożna jest jedna nie tylko sportem narodowym, ale również klubowym, gdzie można pochwalić się umiejętnościami i zmysłem piłkarskim. Ten poradnik podpowiada, jak wykonać podbitkę z ziemi – stosunkowo łatwą, ale efektowną.

Triki piłkarskie to jedna z ważniejszy elementów gry, którą należy trenować na równi z wytrzymałością fizyczną, współpracą oraz konkretnymi zagraniami. Niektóre z nich nadają się do minięcia przeciwnika, innymi można zaimponować jedynie jako pokaz umiejętności idealny na trening piłkarski.

Football pełen jest efektownych pokazów udowadniający, że doskonale panujemy nad piłką. Tym, którego można się nauczyć z tego poradnika jest podbijanie piłki wykonywane w linii prostej – dla wygody, można skorzystać z jednej z linii boiska.

Aby wykonać podbijanie piłki według tego poradnika, powinniśmy zacząć od: podeszwą buta przesuwamy piłkę w lewo, następnie ustawiamy stopę przed piłką, tak aby się na nią swobodnie przeturlała i delikatnie podbiła w stronę drugiej stopy. Tą samą stopą podbijamy piłkę palcami, jednocześnie przemieszczając drugą nogę nad piłką. Drugi etap polega na tym, że wykonujemy triki piłkarskie (toe bounce) przedstawione w innych poradnikach.

Umiejętnie wykonane triki z piłką mogą być świetną okazją do zaimponowania kolegom z boiska oraz sprawdzenia i doskonalenia swoich własnych umiejętności. Football potrafi zaskakiwać możliwościami pracy z piłką oraz wzbudzać emocje podczas meczy – nie bez powodu jest tak popularnym sportem na całym świecie.

Odwiedzajcie nasze profile na: http://www.bit.ly/1g0sRwL

Subskrybuj na na youtube https://www.facebook.com/futboltriks/

Do poradnika Jak wykonać efektowną podbitkę z ziemi - triki piłkarskie przypisano następujące tagi:

football piłka nożna triki piłkarskie triki z piłką podbijanie piłki trening piłkarski

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wykonać efektowną podbitkę z ziemi - triki piłkarskie skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...