Jak wybrać odpowiednie narty zjazdowe

Poradnik dodany przez: LajtUSA
6974 0

Dowiedz się więcej ---> http://wformie24.poradnikzdrowie.pl/

Subskrybuj nasz kanał ---> https://www.youtube.com/user/wformie24pl

Odpowiednio dobrany sprzęt narciarski to istotny element wyposażenia każdego narciarza. W jaki sposób dobrać buty, narty i inne elementy narciarskiego ekwipunku? Wbrew pozorom nie jest to takie proste. Sprzęt na narty ma zapewniać nam bezpieczeństwo, więc warto mieć w głowie, że nie można złapać pierwszego lepszego kasku, rękawiczek, czy butów. Wszystko musi być przemyślane i odpowiednio dopasowane do nas i do naszego stylu jazdy, a przede wszystkim do umiejętności. Ale jak dobrać narty do wzrostu, czy też inne elementy naszego stroju? Wszystkiego dowiecie się w dzisiejszej produkcji :). 

Narty zjazdowe, freestylowe, czy może uniwersalne? To kolejne pytanie, które musicie sobie zadać, ale postaramy się Wam to ułatwić. 

Słuchajcie, nie macie się czym martwić, bo macie nas i bardzo chętnie pomożemy Wam odpowiedzieć na pytanie jakie narty kupić itp. 

Posłuchajcie naszego eksperta Michała Jędrasika, instruktora narciarstwa i snowboardu ze Szkoły Narciarskiej Strefa Ruchu w Warszawie. 

Pamiętajcie także, że klikając guziczek subskrybuj wskakujecie do grona osób, które dostają powiadomienia przy każdej nowej publikacji. Generalnie dzięki temu rośniemy i może przez to nagrywanie filmów się nam wróci, bo za większą widownią idą większe zasięgi itp. A za zasięgami idą marki, a za markami... sami już wiecie :). 

Zachęcamy także do komentowania i podrzucania swoich uwag na temat wszystkich filmów :). Z każdego komentarza wyciągniemy odpowiednią naukę i przełożymy wiedzę na kolejne nagranie :). 

Do poradnika Jak wybrać odpowiednie narty zjazdowe przypisano następujące tagi:

pozostałe narty zjazdowe jak wybrać narty jakie narty kupić jak dobrać narty do wzrostu sprzęt na narty

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wybrać odpowiednie narty zjazdowe skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...