Jak wybierać buty na rower

Poradnik dodany przez: NsuS
11817 4

Witajcie,

poradniki rowerzysty mogą dotyczyć wielu aspektów. Łańcuchy, ramy, modele rowerów, przerzutki, opony etc. Ale co z odpowiednim ubiorem na rower? Nie można tego w żaden sposób zaniedbać.

Buty na rower to temat, który przećwiczyłem już wiele razy dlatego postanowiłem się podzielić moim doświadczeniem. Wybór odpowiednich butów na rower zawsze powinien opierać się o 3 podstawowe zasady. Przede wszystkim musimy wybrać wygodne buty na rower. Jeśli nasze buty na rower nie będzie odpowiednie dla naszej stopy, to zamieni się ona w serdelek, a palce będą przypominały morlinki. Dlatego odpowiednie buty rowerowe są tak ważne. Nasza stopa musi mieć komfort, a dodatkowo dobry but ją jeszcze ochroni. Nie powinniśmy lekceważyć tego elementu naszego ubioru.

Posłuchajcie i pooglądajcie teraz mój film, w którym wybierzemy odpowiednie a przede wszystkim wygodne buty rowerowe. Dlatego jeśli zastanawiacie się jakie buty na rower będą dla Was dobre to zapraszam. Sprawdźcie także posta na moim blogu http://j.mp/buty-na-rower

Treneiro

Do poradnika Jak wybierać buty na rower przypisano następujące tagi:

buty na rower buty rowerowe wygodne buty na rower jakie buty na rower poradniki rowerzysty

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wybierać buty na rower skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...