Jak trzymać gardę i pozycję bokserską

Poradnik dodany przez: Korniszooon
11975 0

Cześć!!!;)

Któż z nas nie marzył w dzieciństwie o zostaniu super, w jakiejś ze sztuk walki? Najstarsi z nas pamiętają Bruce Leee, nieco młodsi marzyli o wcieleniu się w głównego bohatera Karate Kid, a jeszcze inni w Rockiego, lub jak dziś Creeeda. Nie musicie porzucać marzeń - od czego jest internet? Zapraszamy Was do sprawdzenia naszej najnowszej serii w której pokażemy Ci masę przydatnych tricków i porad dotyczących walk bokserkich, które pomogą Ci wskoczyć w świat podstaw tej dyscypliny sportu, a może kiedyś doprowadzą do tego, że staniesz się kiedyś mistrzem tej dyscypliny i będą robić o Tobie filmy.

Mniejsza z Tym! Pora zabrać się za trening bokserski, który jest znacznie trudniejszy niż wielu mogłoby się wydawać. To nie tylko bezmyślne walenie w worek do upadłego, mordercze treningi, czy też przysłowiowe walenie się po gębie. To głównie bardzo skrupulatna pozycja bokserska a także precyzyjnie prowadzone ciosy, które nie pozwolą nikomu, a może głównie sobie zrobić żadnej krzywdy, a są niezbędne przed każdą walką, tak jak każda garda bokserska.

Oczywiście kondycja jest ważna, ale to jednak technika, pozycja i garda bokserska grają tutaj pierwsze skrzypce. Garda w boksie jest jedną z najważniejszych i najbardziej podstawowych kwestii. Tylko dzięki odpowiedniemu treningowi bokserskiemu uda Ci się wyrobić nawyki związane z odpowiednią postawą. W innych naszych filmach znajdziesz zagadnienia poświęcone pozostałym technikom walki, takim jak choćby wyprowadzanie prawego i lewego sierpowego.

Dzisiaj przed Tobą Lekcja 1 - Pozycja i garda bokserska(technika). Lesson 1 - Boxing/kickboxing position and guard https://www.facebook.com/mmaspartakus?ref=hl

Do poradnika Jak trzymać gardę i pozycję bokserską przypisano następujące tagi:

pozostałe pozycja i garda bokserska garda bokserska trening bokserski garda w boksie pozycja bokserska

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak trzymać gardę i pozycję bokserską skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...