Jak trenować boks - szybkie poruszanie się w ringu

Poradnik dodany przez: Korniszooon
4657 0

Cześć dzisiaj zajmiemy się trochę poruszaniem w ringu.

Trening bokserski, to nie tylko bezmyślne naparzanie w worek... To pełna strategia, odpowiedni taniec z przeciwnikiem. Nie każdy wie i się orientuje jak poruszać się w ringu, bo przecież lecieć do przodu "na pałę" mogą wszyscy.  Tutaj chodzi o myślenie, o wiedzę kiedy i jak zrobić doskok, kiedy odskoczyć, uniknąć etc. 

Ja dzisiaj chciałbym zaszczepić w Was wiedzę na temat walki w ringu :). Pokażę Wam techniki bokserskie, które sam znam, ale także podeprę się przykładami z życia i z ringu :). 

Na początek doskok :) zapraszam! Wykorzystane fragmenty walk pochodzą ze starć Jones Jr. vs Sheika i Robert Duran vs Sugar Ray Leonard 2, czyli z najlepszych starć na świecie :). Ludzie, jak podpatrywać, to od najlepszych :). Nie czarujmy się, każdy chciałby być jak oni, walka w ringu, poruszanie się, no nie opcji żeby im nie zazdrościć i nie chcieć być jak oni. Jak celować to wysoko, a jak spadać, to z wysokiego konia :). 

Pozostałe rzeczy są dzisiaj nieistotne, skupcie się na technice, na tańcu, na zabawie :). Po prostu, ruszajcie przed siebie, ale z głową i pomysłem :). 

Mam nadzieję, że moje poradniki zainspirują Was, do dalszej realizacji siebie, swojej osoby itp. Żeby nie przegapić żadnego odcinka, bardzo proszę Was o subskrybowanie, a także o gorliwe komentowanie odcinka :). Dzięki subom wiem, że materiał do Was dotrze, ze względu na powiadomienia, a dzięki komentarzom wiem, że podoba się Wam to co robię :). Oczywiście konstruktywna krytyka jest wskazana :). Człowiek uczy się całe życie, więc dzięki Wam się uczę, a Wy dzięki mnie :). 

Film znajduje się w:

Do poradnika Jak trenować boks - szybkie poruszanie się w ringu przypisano następujące tagi:

pozostałe trening bokserski jak poruszać się w ringu doskok walka w ringu techniki bokserskie

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak trenować boks - szybkie poruszanie się w ringu skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...