Jak trenować boks - kontra lewy prosty plus prawy i lewy

Subskrybuj kategorię
Subskrybuj kategorię:
Pozostałe
Dodaj do ulubionych
Zgłoś film
  • Data dodania: 02.03.2017 / 17:36
  • Odsłony: 3 541
  • Ocena: 0.00
  • Głosy: 0
  •  

Poradnik dodany przez:

Korniszooon

Do poradnika jak trenować boks - kontra lewy prosty plus prawy i lewy przypisano następujące tagi:

Sporty walki biją rekordy popularności w telewizji! MMA, zapasy, taekwondo czy karate, to tylko nieliczne ze sportów, które rozpalają krew w żyłach kibiców. Jednak najpopularniejszym ze sportów walki jest boks, który króluje również wśród polskich kibiców. Boks jest jednocześnie bardzo kontrowersyjną dziedziną - wiąże się z ciągłymi skandalami i gigantycznymi pieniędzmi, które są w niego inwestowane.

Lewy prosty i prawy prosty towarzyszyły ludziom niemalże od zawsze. Pierwsze wzmianki o tym popularnym sporcie można znaleźć już w starożytnym Egipcie. Trening bokserski towarzyszył społeczeństwom przez wszystkie epoki, aż do 1747 roku w którym zostały wynalezione pierwsze rękawice bokserskie. Był to przełomowy czas dla tego sportu, ponieważ boks zaczął powoli rozwijać się zawodowo. Największy wpływ na rozwój dziedziny mieli Amerykanie, to właśnie tutaj budził on olbrzymie emocje, a ludzie starali się dotrzeć do informacji o rozgrywanych pojedynkach. Z czasem zaczął on świecić triumfy również na starym kontynencie, gdzie do dzisiaj rozgrzewa serca kibiców!

Chyba każdy z nas chciał poczuć się kiedyś jak kultowy bohater, którym jest Rocky Balboa... 

Jak ominąć prawy prosty przeciwnika i go skontrować trzema ciosami prostymi? :) Od teraz możesz się tego nauczyć! Obejrzyj nasz niezawodny poradnik, który odpowie Tobie na pytania czym jest kontra w boksie oraz jak poprawnie uderzyć! Pozostałe porady będziesz mógł wykorzystać do samoobrony, uniki w boksie, to również bardzo ważny temat.

Wykorzystany fragment walki pochodzi ze starcia pomiędzy Evander Holyfield a Lennox Levis (pierwsza walka)!

Kategoria: Sztuki walki > Pozostałe

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak trenować boks - kontra lewy prosty plus prawy i lewy skomentowało 0 osób.

Pozostało 1500 znaków