Jak trafić w poprzeczkę

Poradnik dodany przez: karas137
5959 0

Subskrybuj kanał!
http://bit.ly/1pVgcN0

FACEBOOK:
https://facebook.com/RStyleTeam

Jak w każdym innym sporcie również freestyle football posiada swoje własne zagrania. Można nimi zyskać przewagę, dezorientując przeciwnika bądź zwyczajnie go oszukać, dzięki kilku trikom wykonywanym naraz. W zależności od tego, jaki jest nasz cel, możemy również trafić w poprzeczkę, aby następnie wykonać inne triki. Sztuka polega na tym, żeby dobrze opanować wszystkie techniki, a następnie zaplanować ich użycie w trakcie gry. Street football nieco różni się od tego rozgrywanego na oficjalnej murawie, jednak jego podstawowa natura pozostaje taka sama – zdobyć gola. Dokonać tego można na różne sposobu. W tym filmiku dowiadujemy się, jak wykorzystać celowanie, które staje się atutem, a nie problemem.

Przedstawione na filmiku triki wymagają sporo praktyki, jednak po ich opanowaniu zyskujemy narzędzie, które z całą pewnością pozwoli na na zdobycie przewagi w czasie gry. Jeżeli umiejętnie ja poprowadzimy, freestyle football będzie dla nas grą nie tylko o to, kto wygra, ale też w jaki sposób – taktyką, swobodą, czy może połączeniem obu tych obszarów. Warto więc trenować te triki, a gdy nadejdzie odpowiednia chwila pokazać je światu i zaimponować własnymi zdolnościami.
Warto też pamiętać, że piłka nożna to gra, w której bardzo ważne jest wyrobienie sobie odpowiednich odruchów, wypracowanie rutyny, która pozwoli nam szybciej reagować, a tym samym pozwolić nam zyskać w grze w street football. W takim wypadku odpowiednie celowanie może się okazać kluczowe, aby zmylić przeciwnika, który pomyśli, że nas się nie udało, a jednak taki właśnie był nasz zamiar i konsekwentnie realizowany plan.

Do poradnika Jak trafić w poprzeczkę przypisano następujące tagi:

triki celowanie freestyle football piłka nożna street football

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak trafić w poprzeczkę skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...