Jak strzelać bramki w Play Panna - sprawdzony sposób

Poradnik dodany przez: karas137
4712 0

Subskrybuj: http://bit.ly/1pVgcN0

Facebook R-STYLE: https://facebook.com/RStyleTeam  

Na filmiku z serii Play Panna – rodzaj gry, w którym zawodnicy grają w pojedynku jeden na jednego (czasem w mini zespołach dwóch na dwóch) – przedstawiony jest pozornie skomplikowany trick wykorzystywany podczas gry na dworze. Jeżeli jednak przyjrzymy się bliżej, jest on taki skomplikowany.
Jest to zazwyczaj gra dla dwóch osób, podczas której zawodnicy zdani są na siebie i swoje umiejętności, które szlifują, przygotowując się do meczów. Żeby grać w football nie trzeba wielkich środków ani kosztownego sprzętu – wystarczy piłka nożna i trochę wolnego miejsca. Opcjonalnie mogą też być konieczne dwie mini bramki.
Strzelenie bramki zgodnie z przedstawionym sposobem wcale nie jest takie trudne, jak nam się wydaje, coś na pierwszy rzut oka trudno to dostrzec. Gry na dworze mają to do siebie, że można je rozgrywać w każdych warunkach, dlatego też trzeba mieć to na względzie, trenując ten trick.
Polega on na przesunięciu piłki wewnętrzną częścią stopy i przytrzymaniem jej w miejscu podeszwą. Okrążamy ją drugą nogą. Następnie wykonujemy ruch do przodu i kontrujemy piłkę w sposób pokazany na filmiku. Poprawne wykonanie tego tricku wymaga nieco wprawy i sporej dawki ćwiczeń, ale z pewnością wywrze ona wrażenie na przeciwniku i pozwoli nam zyskać nad nim przewagę.
Football to nie tylko gra wytrzymałości, to również pokaz umiejętności: walki ze stresem, pomysłowości i zwinności. Play Panna z pewnością nie jest dla każdego, ale większość zawodników powinna się nią zainteresować, chociażby ze względu na fakt, że pozwala trenować techniki walki jeden na jeden, a jest to umiejętność niezbędna podczas gry drużynowej – przejęcie piłki i kontratak czy też obrona to ważne punkty każdego meczu.

Do poradnika Jak strzelać bramki w Play Panna - sprawdzony sposób przypisano następujące tagi:

football piłka nożna zabawy na dworze gry dla dwóch osób gry z piłką play panna

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak strzelać bramki w Play Panna - sprawdzony sposób skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...