Jak stawiać pierwsze kroki na nartach

Poradnik dodany przez: LajtUSA
4666 0

Siemaneczko!

W prawdzie sezon narciarski w Polsce nie trwa za długo, ale nie ma złego momentu, aby zacząć naukę :). Najważniejsze, to, to czy chcecie narty zjazdowe, czy może freestylowe? :) Te pierwsze to standard, te drugie wymagają sporo umiejętności :). Najlepiej uczyć się na zwykłych nartach, wtedy nie zrobimy sobie krzywdy, tak szybko... Generalnie powinniście uzbroić się w sporą dozę cierpliwości i przede wszystkim chęci. Na strzałkę każdy potrafi pojechać, ale skręcanie na nartach, to już sztuka, która wymaga dość sporo nauki i na początku troszkę odwagi, bo stok, nawet ośla łączka, dość mocno może przerazić. Nie tylko stok, ale sama szybkość jaką możemy osiągnąć. 

Jazda na nartach, krok po kroku zostanie wyjaśniona w filmiku. Mam nadzieję, że zrobiliśmy to dość jasno i czytelnie, tak żebyście załapali podstawy nauki jazdy na nartach. Według mnie początek jest najważniejszy. Bez dobrej bazy nie będziemy mogli wypuszczać się na coraz to trudniejsze trasy, których przecież w Europie nie brakuje :). Zaglądnijcie też do linków poniżej i skróconego opisu :). 

Oglądaj pozostałe odcinki na http://www.poradnikzdrowie.pl/filmy/narty-zjazdowe-jak-skrecac-na-nartach,0_dinq5yzs/

Dowiedz się więcej wchodząc na stronę: http://wformie24.poradnikzdrowie.pl/

Subskrybuj nasz kanał, który znajdziesz pod linkiem: https://www.youtube.com/user/wformie24pl

 

Opis dla leniuchów, którzy nie za bardzo lubią czytać :). Marzysz o jeździe na nartach? Zobacz jak wyglądają pierwsze kroki na stoku. W tajniki białego szaleństwa wprowadza nasz ekspert Michał Jędrasik, instruktor narciarstwa i snowboardu ze Szkoły Narciarskiej Strefa Ruchu w Warszawie.

Do poradnika Jak stawiać pierwsze kroki na nartach przypisano następujące tagi:

pozostałe narty zjazdowe nauka jazdy na nartach skręcanie na nartach jazda na nartach krok po kroku podstawy nauki jazdy na nartach

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak stawiać pierwsze kroki na nartach skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...