Jak stać na rękach - ćwiczenia

Poradnik dodany przez: LichyWojak
12513 0

W ostatnim czasie szeroko rozumiana akrobatyka, sporty siłowe,  a także być fit znacznie się rozwinęły. Weszła moda na bycie wysportowanym, więc coraz więcej osób zaczyna ćwiczyć i dbać o swoje ciało. Niektóre osoby nie chcą uprawiać popularnych wersji ćwiczeń, wolą się skupić na przykład na street workoucie.

Stanie na rękach może się przydać nie tylko podczas wykonywania standardowych ćwiczeń, ale także podczas street workout'u, czy jakiegoś innego rodzaju ćwiczeń. Wiele osób nie wie jak zrobić handstand. Stanie na rękach to technika i siła, ale to pierwsze jest nawet ważniejsze. Po pewnym czasie nie będzie trudno wykonać stanie na rękach. Ćwiczenia nie są trudne, ale trzeba się do nich przyłożyć.

Dlatego zapraszam Was na tutorial stania na rękach.

Kura - Stanie na rekach (Handstand) Tutorial PL HD 720p

Mój pierwszy tutorial proszę o komentarze i pisanie do czego jeszcze chcielibyście tutorial jakieś pressy nie wiem ;) A i sorry jeśli są tam jakieś literówki pisałem na szybko :P

Super Tags: Workout, Training, Exercises, Muscles, Radom, Poland, Polska, Stanie na rekach, Handstand, Tutorial PL, Stamina, Strength, Balance, Press to, how to, poradnik.

Do poradnika Jak stać na rękach - ćwiczenia przypisano następujące tagi:

akrobatyka stanie na rękach stanie na rękach technika stanie na rękach ćwiczenia handstand tutorial stania na rękach

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak stać na rękach - ćwiczenia skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...