Jak się bronić - samoobrona i technika kopnięć

Poradnik dodany przez: Melior
8532 0

Każdy z nas chciałby wiedzieć, jak się bronić. Dlatego dziś pokażemy Wam techniki samoobrony dla każdego, które pozwolą na obronę na ulicy gdy zaatakuje nas jakiś napastnik. Naukę samoobrony prowadzimy na naszym kanale już od dawna i znajdziesz tam wiele bardzo ciekawych filmów, w których pokazujemy m.in. jak obronić się przed próbą oblania na śmigusa dyngusa, czy innymi wieloma sytuacjami, które z pewnością spotkacie w codziennym życiu. W dzisiejszej produkcji wideo skupimy się w dużej mierze na technice kopnięć.

Pamiętajcie, że technika kopnięć to tylko jedna z bardzo wielu technik samoobrony, które poznacie podczas naszego kursu. Na naszym kanale znajdziecie znacznie więcej przeróżnych sposobów na obronę na ulicy, w barze, w pracy, na uczelni czy w wielu innych sytuacjach. W końcu nigdy nie wiemy, gdzie czai się napastnik. Dlatego zachęcam was do nauki samoobrony przy pomocy kursów, które znajdziecie na naszym kanale. Jeśli chcesz wiedzieć, jak się bronić to Strefa Sztuk Walki jest miejscem idealnym dla Ciebie! Pamiętaj również, że filmiki to tylko początek drogi związanej z samoobroną. Nikt jeszcze nie nauczył się bronić siedząc przy komputerze, dlatego serdecznie zachęcamy Was do udziały w treningach. :)

Pamiętajcie o tym, aby subskrybować nasz kanał i mieć dostęp do nowych filmików z technikami samoobrony to subskrybuj nasz kanał: http://bit.ly/SSWSubscribe Jeśli chcesz być na bierząco z nauką samoobrony, oraz tym co piszczy w trawie, to nie zapominaj o polubieniu naszego fanpage na facebooku: http://bit.ly/SSWonFacebook Dzięki za obejrzenie naszego filmu i do zobaczenia!

 

Do poradnika Jak się bronić - samoobrona i technika kopnięć przypisano następujące tagi:

samoobrona nauka samoobrony techniki samoobrony obrona na ulicy technika kopnięć

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak się bronić - samoobrona i technika kopnięć skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...