Jak robić triki na hulajnodze - bri flip

Poradnik dodany przez: folkowski
10271 0

Sztuczki z wykorzystaniem deskorolki są bardzo popularne, jednak i hulajnoga znalazła sobie miejsce w Internecie. Dzięki temu filmikowi dowiecie się, jak wykonać bri flip. Pamiętajcie jednak, żeby nie zapomnieć o kasku oraz wyposażyć się w pozostałe akcesoria ochraniające nasze stawy przed poważniejszymi urazami.
Filmik prezentuje technikę krok po kroku, a następnie pokazuje w praktyce, jak wygląda jej wykonanie. Triki tego rodzaju wymagają dużo treningu, dlatego powinniśmy uzbroić się cierpliwość, zwłaszcza, jeżeli nie wyjdzie nam za pierwszym razem.
Aby właściwie wykonać taki obrót powinniśmy poznać niezbędne podstawy oraz nauczyć się ich najpierw na płaskiej powierzchni, a dopiero, jak poczujemy się pewniej, wykorzystać rampę dla większej efektywności.
Sporty typu skate oferują nam różnorodne, zapierające dech ewolucje, jednak sama hulajnoga może również wyglądać ciekawie, zwłaszcza, jeżeli poznamy odpowiednią technikę i nauczymy się ją wykonywać do perfekcji. Taki obrót może być częścią sekwencji albo samodzielnym elementem, dzięki któremu przygotujemy widownię na coś więcej.
Tutorial omawia bri flip bardzo dokładnie, dlatego nie powinniśmy mieć kłopotu ze zrozumieniem mechanizmu jego działania. Później pozostaje nam tylko ćwiczyć i usprawniać całą ewolucję, aby dojść do perfekcji w wykonywaniu jej płynnymi ruchami. Potrzebne jest do tego wiele godzin i upadków, jednak triki takie jak ten opłacają się w dłużej perspektywie, będąc naszym asem w rękawie. Na koniec pozostaje nam tylko cieszyć się efektami i zachwyconą widownią, które będzie się zastanawiała, w jaki sposób go wykonaliśmy.

Do poradnika Jak robić triki na hulajnodze - bri flip przypisano następujące tagi:

triki skate obrót hulajnoga pozostałe bri flip

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak robić triki na hulajnodze - bri flip skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...