Jak robić triki na hulajnodze - bri flip

Subskrybuj kategorię
Subskrybuj kategorię:
Pozostałe
Dodaj do ulubionych
Zgłoś film
  • Data dodania: 29.10.2018 / 14:00
  • Odsłony: 1 463
  • Ocena: 0.00
  • Głosy: 0
  •  

Poradnik dodany przez:

folkowski

Do poradnika jak robić triki na hulajnodze - bri flip przypisano następujące tagi:

Sztuczki z wykorzystaniem deskorolki są bardzo popularne, jednak i hulajnoga znalazła sobie miejsce w Internecie. Dzięki temu filmikowi dowiecie się, jak wykonać bri flip. Pamiętajcie jednak, żeby nie zapomnieć o kasku oraz wyposażyć się w pozostałe akcesoria ochraniające nasze stawy przed poważniejszymi urazami.
Filmik prezentuje technikę krok po kroku, a następnie pokazuje w praktyce, jak wygląda jej wykonanie. Triki tego rodzaju wymagają dużo treningu, dlatego powinniśmy uzbroić się cierpliwość, zwłaszcza, jeżeli nie wyjdzie nam za pierwszym razem.
Aby właściwie wykonać taki obrót powinniśmy poznać niezbędne podstawy oraz nauczyć się ich najpierw na płaskiej powierzchni, a dopiero, jak poczujemy się pewniej, wykorzystać rampę dla większej efektywności.
Sporty typu skate oferują nam różnorodne, zapierające dech ewolucje, jednak sama hulajnoga może również wyglądać ciekawie, zwłaszcza, jeżeli poznamy odpowiednią technikę i nauczymy się ją wykonywać do perfekcji. Taki obrót może być częścią sekwencji albo samodzielnym elementem, dzięki któremu przygotujemy widownię na coś więcej.
Tutorial omawia bri flip bardzo dokładnie, dlatego nie powinniśmy mieć kłopotu ze zrozumieniem mechanizmu jego działania. Później pozostaje nam tylko ćwiczyć i usprawniać całą ewolucję, aby dojść do perfekcji w wykonywaniu jej płynnymi ruchami. Potrzebne jest do tego wiele godzin i upadków, jednak triki takie jak ten opłacają się w dłużej perspektywie, będąc naszym asem w rękawie. Na koniec pozostaje nam tylko cieszyć się efektami i zachwyconą widownią, które będzie się zastanawiała, w jaki sposób go wykonaliśmy.

Kategoria: Extremalne > Pozostałe

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak robić triki na hulajnodze - bri flip skomentowało 0 osób.

Pozostało 1500 znaków