Jak robić przejścia z piłką we freestyle football #2

Subskrybuj kategorię
Subskrybuj kategorię:
Freestyle Football
Dodaj do ulubionych
Zgłoś film
  • Data dodania: 19.08.2017 / 10:24
  • Odsłony: 683
  • Ocena: 0.00
  • Głosy: 0
  •  

Poradnik dodany przez:

DajBrowara

Do poradnika jak robić przejścia z piłką we freestyle football #2 przypisano następujące tagi:

Zapraszamy do naszego skromnego sklepiku internetowego http://freestylebros.cupsell.pl/

Grupa Facebookowa #BractwoBrosów https://www.facebook.com/groups/1304048036314740/  

Kolejna garść pomysłów na przejścia ze świata freestyle football! To oryginalne hobby dla chłopaka opiera się na wykonywaniu trików z piłką. Zamień nudne zabawy na dworze na efektowne sztuczki z piłką.

Poziom trudności – ŁATWY
Stajemy naprzeciw piłki w niewielkiej odległości i przesuwamy się o krok w prawo. Prawą nogą przetaczamy piłkę wzdłuż lewej strony ciała, a następnie przekładamy nogę do tyłu i zatrzymujemy piłkę piszczelem, jednocześnie opierając naszą silniejszą dłoń na ziemi i w tej pozycji utrzymujemy ciało. Lewa noga wyprostowana odchodzi do boku, pozostawiając w ten sposób czyste pole do przetoczenia piłki. Okrężnym ruchem prawej nogi turlamy piłkę do przodu wykonując jeden lub dwa obroty wokół piłki.

Poziom trudności – ŚREDNI
Popularne przejście z uppera do sole stalla. Do wykonania tego triku z piłką potrzebujemy dobrze opanowanego neck stalla, a nawet umiejętność wykonywania podrzutów piłki z szyi. Połóżcie piłkę na szyi, następnie energicznym ruchem podrzućcie ją pionowo do góry, przechodząc do sole stalla i złapcie piłkę na podeszwę buta. Bardzo ważne jest, by w tej sztuczce do leżenia przejść szybko i płynnie – najpierw opierając pupę, a dopiero potem resztę swojego ciała (dłonie i plecy).

Poziom trudności – TRUDNY
Nauka tego przejścia wymaga trochę dłuższych treningów, powtarzalności i doskonałego wyczucia piłki. Ale dla chcącego nic trudnego, prawda? Piłkę układamy na szyi i następnie delikatnym ruchem pleców sprawiamy, że turla się ona w dół naszego kręgosłupa. Musimy dokładnie poznać jej tor! Piłka opada następnie na dolną część uda (tuż nad kolanem), a my energicznie ją podrzucamy, jednocześnie opierając się o podłogę ręką i obracając nasze ciało, lądując pupą na ziemi.

Kategoria: Piłka nożna > Freestyle Football

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak robić przejścia z piłką we freestyle football #2 skomentowało 0 osób.

Pozostało 1500 znaków