Jak poprawić styl gry - freestyle football

Poradnik dodany przez: DajBrowara
7908 0

Freestyle football to zajęcie w wolnym czasie, które może się stać całkiem poważną częścią życia. Organizowane są światowe zawody, a filmy najlepszych mają w internecie miliony wyświetleń. Chcesz rozwijać swoje umiejętności? Dzięki Freestylebros nauczysz się, co zrobić, aby twoje triki po prostu lepiej wyglądały.
Styl jest jednym z kryteriów oceny freestylerów na zawodach, a także tym, co pozwala się wyróżnić i zwrócić na siebie uwagę. Podobnie jak nad techniką – można nad nimi pracować. U niektórych dobry styl jest wrodzony, widać w nich zawadiacką swobodę i luz, wyglądają, jakby sztuczki z piłką przychodziły im bez wysiłku. Nie każdy ma taki naturalny talent. Ale mówi się, że talent to tylko 10% sukcesu, a 90% to ciężka praca. Freestyle football nie różni się w tym względzie od innych dziedzin. A ten poradnik wideo pokaże ci, jak pracować, żeby to dało efekty.
Swobodny styl, pewność ruchów i puszczanie oka do widowni, tak żeby było widać, że po rosołu się bawisz – tego naprawdę da się nauczyć. Zobaczysz, jak można wykonywać triki z większym luzem. Wtedy są odbierane znacznie lepiej, niż kiedy są tylko poprawne technicznie.
Jeżeli twoją pasja jest piłka nożna, ale niekoniecznie ta rozgrywana na boisku, to warto uczyć się od najlepszych. We freestyle’u najważniejsze jest ciągle ćwiczenie. A kiedy będziesz zwracać uwagę na elementy pokazane na tym wideo, twoje triki wejdą na nowy poziom. Na taki, gdzie są widzowie chętni oglądać popisy i decydujący, kto jest ich ulubieńcem. Koniecznie zobacz poradnik, jeśli szykujesz się na zawody we freestyle’u. Dobry styl na pewno poprawi odbiór twoich występów i przełoży się na lepszą ocenę całości twoich popisów.

Wspomniane kanały:

ADAO https://www.youtube.com/user/GieniaFree

LOTAR https://www.youtube.com/channel/UCFlJHO_NNIFRm9nSWRCJRdw  

Do poradnika Jak poprawić styl gry - freestyle football przypisano następujące tagi:

triki poradnik freestyle football piłka nożna freestylebros

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak poprawić styl gry - freestyle football skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...