Jak podkręcić piłkę

Poradnik dodany przez: rafi90
50334 4.2

W tym wideo będziecie mogli się nauczyć jak podkręcić piłkę po polsku jak i po angielsku. Techniki podkręcania piłki są dosyć efektowne ale przede wszystkim są to triki które przydadzą am się na boisku podczas prawdziwej gry. Piłkarskie triki często są tylko efektownymi ewolucjami i sztuczkami, które na boisku mają znikomą użyteczność. Ten jeden poradnik powie wam wszystko co chcecie wiedzieć na temat podkręcania piłki i wkręcania piłki do bramki. 

Jeżeli grasz amatorsko w piłkę nożną i już masz opanowana piłkę poprzez serię różnych ćwiczeń i treningów to może czas na naukę trików piłkarskich. Jest to nie tylko przydatna rzecz ale tez fajna zabawa. Podkręcanie piłki kiedy jest dokładnie wytłumaczone i pokazane nie powinno sprawiać problemów. Wystarczy zapamiętać zaprezentowane tutaj techniki i mozna już lecieć trenować takie triki piłkarskie. 

Zobacz jak to wygląda i gdzie tkwi sekret dobrze podkręconej piłki. W teorii pewnie wielu z was się domyśla i już trochę potrafipodkręcać piłki ale nie zaszkodzi obejrzeć tego na filmie

Składniki:

  • korki
  • piłka

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak podkręcić piłkę skomentowało 2 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...