Jak podbijać piłkę - 10 przeróżnych sposobów

Poradnik dodany przez: karas137
4840 0

Siemaneczko,

witamy wszystkich miłośników freestyle football, którzy szukają ciekawych inspiracji na zabawy z piłką!!! Dzisiaj przygotowaliśmy dla Was iście diabelski pomysł na nudę, który sprawdzi się zwłaszcza wtedy, gdy tak jak teraz wychodzi słoneczko, przychodzi piękna, ciepła wiosenna pogoda i wielu z Was po miesiącach spędzonych z kubkiem ciepłej herbaty na fotelu chce wrócić do treningu i zastanawia się co robić na dworze. Specjalnie na tę okazję przygotowaliśmy dla Was coś specjalnego!!! :) Cóż to takiego? Jeśli szukacie hobby dla faceta, to haratanie w gałę może okazać się świetnym wyjściem. Jednak zwykła gra w piłkę nożną może okazać się zbyt stereotypowa i nudna. Jeśli tak, to polecamy Ci tricki. Dzisiaj zajmiemy się podbijaniem piłki, a więc serdecznie zapraszamy Cię do oglądania i życzymy dobrej zabawy, do zobaczenia!!!;)

Dziś przygotowaliśmy dla Was aż dziesięć prostych sposobów na podbicie piłki, a już wkrótce pokażemy Wam kolejne ciekawe podbicia do opanowania!!! Powodzenia w ćwiczeniu i do zobaczenia!;)

W nagraniu udział wzięli Mistrzowie Polski Street Soccer: Mateusz Odrzygóźdź @lotarfreestyle Maël Kevin Fortin @maelkevin Materiał nagrany w sklepie R-GOL w Warszawie na ulicy Puławskiej 255!

Jeśli potrzebujesz sprzętu najwyższej jakości w najlepszych cenach, a Twoją pasją jest futbol - musisz zajrzeć na R-GOL.com.

R-Style Freestyle Football & Street Soccer Team http://r-style.pl _ Booking and management: booking@r-style.pl

ZOSTAW SUBA! http://bit.ly/1pVgcN0

➡ FAN PAGE R-STYLE https://facebook.com/RStyleTeam

➡ OBSERWUJ NAS NA IG https://instagram.com/r_style_freestyle/

 

Do poradnika Jak podbijać piłkę - 10 przeróżnych sposobów przypisano następujące tagi:

freestyle football pomysły na nudę co robić na dworze zabawy z piłką podbijanie piłki hobby dla faceta

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak podbijać piłkę - 10 przeróżnych sposobów skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...