Jak osiągnąć dobrą formę na lato #2

Poradnik dodany przez: SprytneBabki
6137 0

SUBSKRYBUJ: http://sprytnebabki.pl/subskrybuj

AFTERSCENY: https://youtu.be/j_XkzZRh3d0

FACEBOOK: http://facebook.com/sprytnebabki

KOŁO DO ĆWICZEŃ M. BRZUCHA 0:29

KOLOROWY SMOOTHIE 1:20

PEELING DO STÓP 2:54

HUMUSOWA PRZEKĄSKA 3:57

ZESTAW ĆWICZEŃ NA DOBRĄ FORMĘ 4:54

Cześć! Jak tam święta? Jeśli większość czasu spędziliście za stołem, to możecie ...czuć dodatkowe kilogramy. Zamiast jednak załamywać ręce, bierzemy się do roboty i szybko pozbywamy się świątecznego brzuszka, nabierając dobrej formy na lato. Zapraszamy!

W tym odcinku pięć, dość różniących się od siebie, lecz nie mniej skutecznych sposobów na osiągnięcie lub utrzymanie dobrej formy na lato. Między innym proste, ale efektywne ćwiczenia w domu, czy pomysły na zdrowe przekąski.
W pierwszym sposobie pokazano jak łatwo z kilku przedmiotów ( koła od taczki, pręta oraz paru nakrętek i nakładek ) sporządzić przyrząd do samodzielnego ćwiczenia mięśni brzucha.
Drugi sposób to przepis na przepyszne koktajle dietetyczne, które z pewnością posmakują każdemu, nawet tym, którzy nie są zwolennikami tego typu dietetycznych produktów. Uwierzcie, że warto zarówno dla smaku jak i zdrowotnych właściwości ;)
W kolejnym sposobie coś dla tych pań, które szczególnie lubią dbać o swoje stopy, a mianowicie - peeling do stóp. Wszytko krok po kroku doskonale wytłumaczone jest w filmie, więc nie powinniście mieć żadnych problemów zarówno z jego zrobieniem jak i zastosowaniem.
W końcu, coś do przegryzienia.. ale również zdrowego! Domowej roboty humus to świetna sprawa jeśli lubimy dbać o swoją sylwetkę. A na koniec dowiecie się co nie co o tym jak ćwiczyć w domu, oraz jakie ćwiczenia warto wykonywać.

Do poradnika Jak osiągnąć dobrą formę na lato #2 przypisano następujące tagi:

fitness ćwiczenia w domu jak ćwiczyć w domu forma na lato peeling do stp pomysł na zdrową przekąskę

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak osiągnąć dobrą formę na lato #2 skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...