Jak opanować zwody piłkarskie - zagranie jeden na jednego

Poradnik dodany przez: wokali55
6404 0

Siemanko! Witam wszystkich w mojej szkole football'u. W mojej szkole pokazuję jak być lepszym piłkarzem, różne zagrania na boisku, a także triki i zwody piłkarskie. W każdym meczu będziesz musiał podjąć wyzwanie jeden na jednego i to właśnie wtedy potrzebne są indywidualne umiejętności. Ten trik piłkarski pomoże Wam w pojedynkach jeden na jednego. Nauka zwodów piłkarskich - zobacz jakie to proste. Zapraszam do oglądania dzisiejszego odcinka i zachęcam do trenowania zagrań na boisku. Trenuj z FutbolTriks technikę piłkarską. Learn How to do the combination trick. In this tutorial we teach you how to do combination trick. It's easy to leran with FutbolTriks Zerknij na mój kanał, gdzie znajdziesz pozostałe poradniki.

http://www.bit.ly/1g0sRwL - Subskrybuj i bądź na bieżąco. Zostaw komentarz i łapkę w górę. Udostępnij ten film gdzie tylko jest to możliwe. 

https://www.facebook.com/futboltriks/ - FutbolTriks na Facebook'u. Tworzymy tutaj miejsce dla wszystkich fanów piłki kopanej…a kopać można ją na różne sposoby niekoniecznie strzelając na bramę . Piłka nożna, piłka uliczna, freestyle football, jak być lepszym piłkarzem- dla każdego coś się znajdzie. FutbolTriks to największa baza poradników piłkarskich - nauka trików piłkarskich, doskonalenie techniki gry. Wszystko co potrzebne abyś wyróżniał się na boisku. Tworzymy dla Was: - triki piłkarskie dla początkujących - najlepsze zagrania na boiskach trawiastych, - nauka trików piłkarskich, - nauka zwodów piłkarskich, - nauka sztuczek piłkarskich, - zagrania specjalne podczas meczów piłki nożnej, - freestyle football - streetsoccer .....i wiele innych. 

Do poradnika Jak opanować zwody piłkarskie - zagranie jeden na jednego przypisano następujące tagi:

football triki piłkarskie jeden na jeden zwody piłkarskie zagrania na boisku jak być lepszym piłkarzem

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak opanować zwody piłkarskie - zagranie jeden na jednego skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...