Jak opanować walkę mieczem - nauka dla początkujących

Poradnik dodany przez: KillerMango
5413 0

Nauka walki mieczem to coś o czym marzy chyba każdy mały chłopiec, a i niejeden dorosły mężczyzna. Wychodząc naprzeciw Waszym marzeniom i pragnieniom przybliżenia się do tej dyscypliny jaką jest walka mieczem, przygotowałem krótki poradnik, w którym pokazuję kilka przydatnych ćwiczeń. Do tego typu walki, możecie wykorzystać różnego rodzaju bronie. Może to być na przykład miecz średniowieczny albo szpada, która wykorzystywana jest w dyscyplinie zwanej szermierką. To, na co się zdecydujecie, zależy tak naprawdę jedynie od indywidualnych predyspozycji. (ewentualnie od zasobności portfela ;-)). Pamiętajcie jednak, że czego byście nie wybrali, to, aby trening fechtunku był faktycznie skuteczny i dawał pożądane efekty, musi być wykonywany bardzo systematycznie, a także z pełnym Waszym zaangażowaniem oraz skupieniem.
ZA KAŻDYM RAZEM PAMIĘTAJ TAKŻE, aby ODPOWIEDNIO SIĘ ZABEZPIECZYĆ, tak, aby nie zrobić ani sobie ani komuś krzywdy podczas nauki walki mieczem.
Dla przykładu, dorzucam także parametry podstawowego miecza, jakie powinien on posiadać http://bit.ly/2t45ykv - naprawdę warto tutaj zajrzeć :-)
Jeżeli podobał Ci się mój film, zapraszam Cię do subskrybcji mojego kanału.
Jeśli tylko masz taką ochotę, możesz również odwiedzić moją stronę internetową http://kuba.potocki.org.pl,
a także konto na Instagramie: https://www.instagram.com/rilsir
Zachęcam Was także do wyrażania opinii w komentarzach, oraz wiadomościach prywatnych. Wszelkie wskazówki co do prowadzenia kanału, jak i samych filmów, są bardzo mile widziane.
Niech moc będzie z Wami - koniecznie dajcie znać jak idzie nauka !!!

Do poradnika Jak opanować walkę mieczem - nauka dla początkujących przypisano następujące tagi:

bronie walka mieczem szermierka nauka walki mieczem trening fechtunku miecz średniowieczny

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak opanować walkę mieczem - nauka dla początkujących skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...